LV EN

Piektdiena, 2023. gada 03. februāris
Vida, Ida, Aīda
Ludza
Partly cloudy
-6°C
 
A A A

Līdz 20.maijam vēl var iesniegt pieteikumus konkursam “Energoefektīvākā ēka Latvijā 2010”

Lai veicinātu labo praksi ēku energoefektivātes jomā, Ekonomikas ministrija, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija un žurnāls “Latvijas Būvniecība” ir izsludinājuši konkursu “Energoefektīvākā ēka Latvijā 2010”. Vēl tikai līdz 20.maijam var iesniegt projektu pieteikumus 5 kategorijās.
Interesenti ar konkursa nolikumu var iepazīties organizatoru mājas lapās internetā – www.em.gov.lv, www.varam.gov.lv, www.latvijasbuvnieciba.lv.
Projektus konkursam var iesniegt 5 kategorijās:
• “Energoefektīvākā atjaunotā daudzdzīvokļu ēka Latvijā 2010”
• “Energoefektīvākā atjaunotā sabiedriskā ēka Latvijā 2010”
• “Energoefektīvākā sabiedriskā ēka – jaunbūve 2010”
• “Energoefektīvākā daudzdzīvokļu ēka – jaunbūve 2010”
• “Energoefektīvākā vienģimenes ēka Latvijā – jaunbūve 2010”.

Papildus informācijai zvanīt vai rakstīt Lanai Jūrai (latvijasbuvnieciba@lilita.lv) vai Inesei Bērziņai (inese.berzina@em.gov.lv, 67013240).

2011.gada aprīlī un maijā Ekonomikas ministrija (EM) un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību informatīvās kampaņas “Dzīvo siltāk” ietvaros organizēs jaunu informatīvo semināru ciklu par daudzdzīvokļu dzīvojamo māju renovāciju un ERAF līdzfinansējuma 50% vai 60% apmērā piesaistes iespējām. Semināri ir bez maksas. Plašāku informāciju atradīsiet: http://www.lps.lv/Pasvaldibam/?task=view&article_id=1876.