LV EN

Piektdiena, 2023. gada 27. janvāris
Ildze, Ilze, Izolde
Ludza
Mostly cloudy
-3°C
 
A A A

LIAA aicina uz Biznesa forumu

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina uzņēmējus piedalīties LIAA rīkotajā Biznesa forumā, kas notiks š.g. 15.decembrī Rīgas Latviešu biedrības namā un pulcinās uzņēmējus no visas Latvijas.
Pasākuma laikā notiks ārvalstu lektoru prezentācijas un diskusijas par veiksmīgas uzņēmējdarbības pamatelementiem, par to, kā mainījušās uzņēmēja īpašības, kas nepieciešamas biznesa uzsākšanai – resursu piesaistei un idejas īstenošanai. Lektori runās arī par starpkultūru komunikāciju eksportā un par tehnoloģiju lomu uzņēmumu izaugsmē, par to, kāda ir inovācijas un zinātnes sasniegumu loma produktu un uzņēmumu attīstībā.
Forumā būs iespēja saņemt individuālās LIAA ekspertu konsultācijas par aktuālajām ES fondu atbalsta programmām uzņēmējdarbības un eksporta uzsākšanai, biznesa attīstībai un citiem atbalsta pakalpojumiem, piemēram, mājokļu siltumnoturības uzlabošanas pasākumiem.
Pieteikšanās pasākumam līdz šā gada 12. decembrim, aizpildot uzņēmuma pieteikuma anketu LIAA mājas lapā.

Pasākuma programma.

Plašāka informācija:
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments
Biznesa informācijas nodaļa
tel. 67039459
zinas@liaa.gov.lv
www.liaa.gov.lv