LV EN

Piektdiena, 2022. gada 09. decembris
Sarmīte, Tabita
Ludza
Flurries
-7°C
 
A A A

LBK mārketinga atbalsta programma dod iespēju uzņēmumiem pieteikties vēl nedēļu

Sakarā ar vairāku uzņēmumu lūgumu un svētku dēļ saīsināto darba nedēļu, Latvijas Biznesa klubs (LBK) pagarina pieteikšanos Latvijas mazo un vidējo (MVU) uzņēmumu mārketinga atbalsta programmā līdz 11.maijam.

Programmas ietvaros uzņēmumiem tiek nodrošināts atbalsts dažādu mārketinga un publicitātes programmu relizācijai uz 6 mēnešiem vai pat ilgāk. Uzņēmumi saņem mārketinga atbalstu vairāk kā Ls 1000 vērtībā katru mēnesi.

Atbalsta programmai var pieteikties ikviens vietējais uzņēmums, kas atbilst kritērijiem un kas vēlas paplašināt vai uzsākt reklāmas, mārketinga vai sabiedrisko attiecību aktivitātes. Uzņēmuma līdzmaksājums sastāda 0%, papildus maksājot tikai par dalību programmā (projekta vadība, komunikācijas izdevumi u.c.), sākot no Ls 123,33 mēnesī, atkarībā no izvēlēto aktivitāšu apjoma.

Plašāka informācija un Dalības anketa