LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 03. decembris
Raita, Jogita, Evija
Ludza
Mostly cloudy
-3°C
 
A A A

Lauku atbalsta dienests informē par pieteikšanās termiņu valsts atbalsta pasākumā „Atbalsts biškopības nozarei”

lad_arzuzr_kras_6115bLauku atbalsta dienests (LAD) informē, ka līdz 2013.gada 3.jūnijam var pieteikties valsts atbalsta pasākumam  „Atbalsts biškopības nozarei”.

Atbalsta mērķis ir veicināt kvalitatīvu biškopības produktu ražošanu un realizāciju.

Atbalstu 12 latu apmērā par vienu bišu saimi var saņemt pretendents, kam kārtējā gada 1.janvārī ir vairāk nekā 29 bišu saimes, kas reģistrētas Lauksaimniecības datu centrā.

Papildus tam, pretendentam jābūt reģistrētam Pārtikas un veterinārā dienesta uzraudzībā pakļauto uzņēmumu reģistrā kā biškopības produktu aprites uzņēmumam, kā arī  ieņēmumiem no lauksaimnieciskās ražošanas, tai skaitā biškopības, par iepriekšējo taksācijas gadu ir jābūt vairāk nekā 50 procentu no kopējiem saimnieciskās darbības ieņēmumiem.

Lai saņemtu valsts atbalstu, pretendentam jāiesniedz aizpildīts iesniegums „Iesniegums atbalsta saņemšanai par biškopības produkcijas ražošanu”, kas atrodams LAD mājas lapā www.lad.gov.lv sadaļā „Valsts atbalsts”.

Aizpildītu  un parakstītu iesniegumu var iesniegt personīgi LAD reģionālajās lauksaimniecības pārvaldēs vai centrālajā aparātā Rīgā, kā arī sūtīt pa pastu.

Ar pasākuma nosacījumiem var iepazīties LAD mājas lapā www.lad.gov.lv sadaļā „Valsts atbalsts”.

 

Papildu informācija:

Valsts atbalsta daļa

Tālrunis: 67027326, 67027204

 

Klientu apkalpošanas daļa

Tālrunis: 67095000, 67027804

coloring.cool