LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 23. jūlijs
Magda, Magone, Mērija
Ludza
Mostly sunny
19°C
 
A A A

Latvju bērni danci vedīs Krāslavā – pilsētā Daugavas lokos!

A2 4955 x 7002Šovasar, 25.maijā Krāslava uz vienu dienu kļūs par dejas galvaspilsētu. Šeit notiks  Latvijas bērnu tautas deju festivāls „Latvju bērni danci veda”, kurā piedalīsies apmēram 3,5 tūkstoši dalībnieku no visas Latvijas,  tie būs dejotāji vecumā no 6 līdz 19 gadiem.

Šie svētki tiek rīkoti līdz ar atmodas sākumu. Pirmie „Latvju bērni danci veda” festivāli notika Rīgā,  Lielajā Ģildē,  tad pamazām dejotāji sāka dejot pa visām  Latvijas lielākajām pilsētām.  Šogad tā būs Krāslava.

Festivālā Krāslavā 25. maijā paredzēts viens lielkoncerts estrādē un ielu koncerti, kur katrs kolektīvs rādīs šajā mācību gadā apgūto programmu.

No Ludzas novada arī piedalīsies 6 deju kolektīvi dažādās vecuma grupās: Ludzas Mūzikas pamatskolas 1. – 4. klašu deju kolektīvs „Atvasītes”, Ludzas pilsētas ģimnāzijas 1., 2., 3. un 4. – 5. klašu deju kolektīvu „Žiks” dejotāji, Ludzas novada Bērnu un jauniešu centra 5. – 6. klašu deju kolektīvs „Mazie Žeperi”.

Tiek aicināti arī visi pirkt un pārdot gribētāji uz Latgales kulinārā mantojuma un amatnieku darinājumu tirdziņu grāfu Plāteru pils pagalmā (Pils iela 6, Krāslava).

Rosība visā pilsētā būs jau no paša rīta, bet svētku dienas kulminācija būs plkst.18.00 Krāslavas estrādē.

Kontaktinformācija par tirdziņu: tālr.: 26487763 (Inta)

coloring.cool