LV RU EN

Sestdiena, 2021. gada 31. jūlijs
Ruta, Rūta, Sigita, Angelika
Ludza
Mostly sunny
23°C
 
A A A

LATVIJAS VESELĪBAS NEDĒĻA MOVE Week no 29.09.2014. līdz 05.10.2014.

ves_ned-140x80Latvijas Tautas sporta asociācija (LTSA) aicina pašvaldības, privātpersonas, nevalstiskās organizācijas, skolas, sporta klubus, uzņēmumus visā Latvijā iesaistīties Starptautiskajā veselības nedēļā jeb MOVE Week, kas norisināsies no 29.septembra līdz 5.oktobrim visā Latvijā starptautiska projekta “NowWeMOVE” ietvaros.

Kas ir Veselības nedēļa jeb MOVE Week?
“NowWeMOVE” ir lielākā Eiropas “sports visiem” kampaņa, kuras vīzija ir līdz 2020.gadam iesaistīt fiziskajās aktivitātēs par 100 miljoniem vairāk eiropiešu.
Projekta mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu un iesaistīt pēc iespējas vairāk cilvēku sportiskās, veselīgās un fiziskās aktivitātēs.
NowWeMOVE projektu jau trešo gadu organizē Starptautiskā Sporta un kultūras asociācija (ISCA) sadarbībā ar Eiropas valstu tautas sporta (sports visiem) nacionālajām organizācijām.
Latvijā Veselības nedēļu koordinē Latvijas Tautas sporta asociācija (LTSA).
Veselības nedēļas ietvaros visā Latvijā notiks dažādi jau bijuši un jauni pasākumi, kuros aicināti piedalīties visi iedzīvotāji neatkarīgi no vecuma, dzimuma un sportiskās sagatavotības. Pasākumu organizatori nodrošina jebkādas fiziskās aktivitātes iedzīvotājiem visas nedēļas garumā, piemēram, skriešana, nūjošana, pārgājieni, riteņbraukšana, pievilkšanās, lēkšana ar lecamauklu u.c. (pielikumā – nolikums).

Kļūsti par Veselības nedēļas koordinatoru jeb kustību aģentu!
Pagājušajā gadā Veselības nedēļā piedalījās vairāk kā 50 Latvijas pašvaldības, sporta klubi, skolas un citas organizācijas.
Lai padarītu Veselības nedēļu vēl vērienīgāku kā pagājušajā gadā, aicinām pašvaldības, sporta organizācijas, sporta klubus, skolas u.c. piedalīties šī projekta īstenošanā un deleģēt Veselības nedēļas pasākumu koordinatorus jeb kustību aģentus. Aicinām būt nozīmīgai daļai no starptautiska projekta un pierādīt, ka arī Latvija var sasniegt vislabākos rezultātus.
Visi MOVE Week pasākumi tiks atspoguļoti kopējā interneta vietnē www.moveweek.eu, kurā LTSA reģistrēs arī visus Latvijā notiekošos pasākumus.
LTSA sniegs atbalstu pasākumu organizatoriem, sniedzot visu nepieciešamo informāciju par Veselības nedēļas norisi, norādes, padomus pasākumu organizēšanā, kā arī nodrošinās piemiņas balvas dalībniekiem.
LTSA apbalvos aktīvākos un sekmīgākos pasākumu organizatorus.
LTSA organizēs Veselības nedēļas semināru pasākumu organizatoriem 20.augustā (semināra vieta un programma tiks precizēta).

Veselības nedēļas nolikums

Projekta koordinatore
Aiga Evertovska
t. 26382838
Latvijas Tautas sporta asociācija
www.sportsvisiem.lv
[email protected]
t. 26382838; 29412801

coloring.cool