LV RU EN

Ceturtdiena, 2021. gada 05. augusts
Osvalds, Arvils
Ludza
Mostly cloudy
14°C
 
A A A

Latvijas valsts simtgades svinību simbolika plašam lietojumam pieejama bez maksas

Latvija_100_logoLatvijas valsts simtgades svinību simbolika – vizuālā piederības zīme un vārdiskais vēstījums „Es esmu Latvija” – plašam lietojumam pieejama bez maksas.

Latvijas valsts simtgades vizuālās piederības zīmi veido grafisks uzraksts “Latvija”, valsts karogs un cipars “100” ar integrētu bezgalības simbolu. Piederības zīme būs Latvijas valsts simtgades svinību atpazīšanas simbols, apliecinās piederību simtgades svinībām. Latvijas valsts simtgades galvenais vārdiskais vēstījums ir teksts „Es esmu Latvija”.

Īpašuma tiesības uz simboliku ir pieteiktas reģistrēšanai preču zīmju reģistrā, lai novērstu iespējamību, ka to izdara kāda ar simtgadi nesaistīta organizācija vai uzņēmums, tādejādi ierobežojot tiesības to lietot ikvienam, kā arī novērstu negodprātīgus simbolikas lietošanas gadījumus.

Latvijas valsts simtgades svinību simbolika pieejama ikvienam, kas īsteno un īstenos Latvijas valsts simtgades svinību mērķim atbilstošu pasākumu, iniciatīvu, akciju un citas norises. Latvijas valsts simtgades galvenā vārdiskā vēstījuma „Es esmu Latvija” lietošanai saskaņojums nav nepieciešams. Vizuālās piederības zīmes saņemšana norišu organizēšanai un komunicēšanai notiek, sazinoties ar Latvijas valsts simtgades biroju (e-pasts [email protected], tel.nr. 67330328).

Arī komerciāliem mērķiem Latvijas valsts simtgades svinību simbolika pieejama bez maksas. Šobrīd vizuālo piederības zīmes lietošanu var pieteikt, sazinoties ar Latvijas valsts simtgades biroju. Pēc reģistrācijas procesa noslēgšanās vizuālo piederības zīmi varēs lietot saskaņā ar Kultūras ministrijas izstrādātu kārtību bezatlīdzību licences zīmju lietošanai uz komersantu ražotiem produktiem un pakalpojumiem.

Latvijas valsts simtgades svinību simbolika var kļūt par greznu rotu gan Latvijā ražotiem un dizainētiem produktiem un reprezentācijas piederumiem, gan visiem, kas pārstāv Latviju pasaulē – valsts augstākajām amatpersonām, uzņēmējiem, mūziķiem, sportistiem – un ikvienam, kurš godprātīgi īstenos ar Latvijas valsts simtgades svinībām saistītas darbības.

Linda Pastare,

Latvijas valsts simtgades biroja sabiedrisko attiecību speciāliste

www.lv100.lv

coloring.cool