LV EN

Trešdiena, 2022. gada 07. decembris
Dzirkstīte, Anta, Antonija
Ludza
Mostly cloudy
-4°C
 
A A A

Latvijas reģionālās televīzijas apvieno spēkus

„Re:TV” saturs tiek veidots, saglabājot katras iesaistītās televīzijas identitāti ar konkrētu ikdienas ziņu un autorraidījumu pārraides laiku katrai televīzijai. Tiks veidoti arī kanāla kopējie oriģinālraidījumi, piemēram, jau šobrīd skatītājiem tiek piedāvātas „Latvijas ziņas”. Satura veidošanā tiks iesaistīti arī neatkarīgie producenti Latvijā un ārpus tās.

Tālāki kanāla attīstības plāni ietver informācijas apmaiņu ar ārzemju latviešiem. Plānota sadarbība ar neatkarīgajiem producentiem kanāla satura veidošanā par latviešu aktivitātēm ārpus Latvijas, kā arī kanāla pieejamības nodrošināšana ārzemju latviešiem. Tādējādi tiks sniegta informācija par notikumiem Latvijā un veicināta nacionālās pašapziņas saglabāšana.