LV RU EN

Ceturtdiena, 2021. gada 05. augusts
Osvalds, Arvils
Ludza
Intermittent clouds
15°C
 
A A A

Latvijas Pašvaldību savienībā notiks diskusija par investīciju piesaisti pašvaldībām

LPS_logoLatvijas Pašvaldību savienībā (turpmāk – LPS) piektdien, 20. jūnijā notiks diskusija “Proaktīva investīciju piesaiste pašvaldībām”, kas turpinās LPS un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras iesākto diskusiju ciklu “Pašvaldības loma uzņēmējdarbības attīstībā un investīciju piesaistes veicināšanā”.

Gada sākumā pirmajās šī cikla diskusijās saruna tika veltīta investīciju lomai reģionālās attīstības veicināšanā un LIAA darbam investīciju piesaistē, tajā skaitā “Polaris” procesa priekšrocībām un LIAA ieteikumiem. Šajās diskusijās piedalījās arī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas pārstāvji, ņemot vērā, ka ministrija ir atbildīga par Reģionālās politikas pamatnostādnēm līdz 2020. gadam un konkrētām ES fondu aktivitātēm, kas  paredz  atbalsta instrumentus pašvaldībām.

Apzinoties, ka pašvaldības veic mērķtiecīgu novada ekonomiski labākas izaugsmes un mazāk attīstītās teritorijas uzņēmējdarbības potenciāla un investīciju vides izpētes darbu, LPS piedāvā  turpināt iesākto diskusiju.

Diskusija ”Proaktīva investīciju piesaiste pašvaldībām” notiks piektdien, 20. jūnijā no plkst. 10.00 līdz 12.30 LPS ēkā, Mazajā Pils ielā 1, Rīgā 4.stāvā.

Iecerēts diskutēt par nosacījumiem, kas interesē investorus, kā noteikt savas konkurētspējas priekšrocības un veidot investīciju piesaistes plānu. Diskusijā plānots spriest arī par pašu investīciju piesaistes procesu un veicamajām aktivitātēm, lai tas būtu veiksmīgs.

Diskusijā piedalīsies Inese Andersone un Mārtiņš Tiknuss, kuri pārstāv uzņēmumu “GatewayBaltic”, kas ir vadošais eksporta pakalpojumus sniedzējs Baltijā, atbalstot uzņēmumus un organizācijas ārējo partneru piesaistē. “GatewayBaltic” izstrādātā metodoloģija ir praktiski pielietojama pašvaldībās investoru piesaistē

Diskusijai varēs sekot līdzi tiešraidē internetā. Tas nozīmē, ka dalībnieki, kuriem nav iespējams ierasties uz diskusiju klātienē, varēs vērot tā norisi internetā, kā arī piedalīties diskusijās un uzdot jautājumus izmantojot e-pastu [email protected] .

Diskusijas tiešraide tiks translēta LPS mājaslapā – http://www.lps.lv/Pasakumi/Tiesraide/.

coloring.cool