LV RU EN

Svētdiena, 2021. gada 28. novembris
Rita, Olita, Vita
Ludza
Mostly cloudy
-2°C
 
A A A

Latvijas Nacionālajā bibliotēkā Ludzas dienas!

pilskalns panor15. maijā no plkst. 13:00 – 17:30 Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (Kr. Barona ielā 14, Rīgā) norisināsies Ludzas dienas, kurā piedalīsies Ludzas novada domes priekšsēdētāja Alīna Gendele, Ludzas pilsētas galvenās bibliotēkas direktore Inta Kušnere, Ludzas novada pašvaldības attīstības un nekustamā īpašuma nodaļas vadītājs Aivars Meikšāns, Ludzas novada Uzņēmēju konsultatīvās padomes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Romancāns, Ludzas tūrisma informācijas centra vadītāja Līga Kondrāte.

Dienas gaitā bibliotēkā viesosies Ludzas amatnieku centra radošās darbnīcas, tiks eksponēti Ludzas novadnieka pasaulslavenā kinorežisora Herca Franka darbi un dokumentālas filmas par Ludzu. Muzicēs folkloras kopa “Rīkšova” un televīzijas šova “Dziedošās ģimenes” uzvarētāji – Tihovsku ģimene.

Ludzas dienu programma

coloring.cool