LV RU EN

Sestdiena, 2021. gada 31. jūlijs
Ruta, Rūta, Sigita, Angelika
Ludza
Mostly clear
20°C
 
A A A

Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas ietvaros vērienīgi darbi jūnijā sāksies Ludzas Mazā ezera krastos

Ģimenes un draugu komandas ir aicinātas piedalīties netradicionālo peldlīdzekļu skatē – parādē. Tai gan ir jāgatavojas laikus, konstruējot savu ūdenstransporta līdzekli, lai pārsteigtu skatītājus ar oriģinālām (vēlams arī drošām) idejām. Ģimenes un draugu komandas aicināsim uz jautrām sacensībām, spēlēm, atjautības un veiklības konkursiem.

Projekta kopējais finansējums – LVL 105'213. Ludzas pašvaldības līdzfinansējums sastāda LVL 15'782 , kas ir 15% no norādītā apjoma. Darbus veiks Daugavpils uzņēmums SIA Sventeholdings. Projekts iekļauj arī reklāmas materiālu, kartes, bukletu par Ludzu izdošanu, Ludzas piedalīšanos starptautiskās izstādēs, izdevumus svētkiem.

Dzīvojot piecu ezeru ielokā, ludzāniešiem nav bijis īstas pludmales. Nu, pateicoties projektam, tāda iespēja radusies. Vairākas vietas pie ūdeņiem tiks sakārtotas un labiekārtotas. Atliek vien cerēt, ka pratīsim saglabāt – nevis postīt, bet pilnveidot.

coloring.cool