LV RU EN

Ceturtdiena, 2021. gada 05. augusts
Osvalds, Arvils
Ludza
Intermittent clouds
15°C
 
A A A

Latvijas Lāča ceļojumi

DSC_0029Konkursa „Radošās aktivitātes par drošību internetā manā bibliotēkā” ietvaros māsas Daiga un Elza Vagales no Krāslavas izveidoja interneta lapu „Latvijas Lāča ceļojumi”, kura ieguva augstu žūrijas novērtējumu un īpašas Net-Safe Latvia Drošākā interneta centra simpātijas.

Mājas lapas ideja ir tāda, ka kopā ar bibliotēkas apmeklētājiem nofotografēt un Latvijas Lāča acīm parādīt savas pilsētas skaistākās un interesantākās vietas, izstāstīt kādu stāstu, pievienot noderīgas saites un izziņas materiāliem.

Latvijas Lācis pabija jau vairākās pilsētās un ir atceļojis arī uz Ludzu. Tuvāk ar Lāča ceļojumiem var iepazīties šeit http://latvianbear.wix.com/travelling#!page3/cee5

 

Erika Bricika

Ludzas bibliotēkas

nodaļas vadītāja

coloring.cool