LV EN

Pirmdiena, 2022. gada 28. novembris
Rita, Olita, Vita
Ludza
Mostly cloudy
-3°C
 
A A A

Latvijas labākie vokālie ansambļi tiksies “Latvijas vokālo ansambļu konkursa 2011” finālā

2011. gada 15. maijā Vecumnieku novada Valles Saieta namā notiks “Latvijas vokālo ansambļu konkursa 2011” Fināls.

Šajā pavasarī pēc vairāku gadu pārtraukuma visā Latvijā trīs kārtās norisinās “Latvijas vokālo ansambļu konkurss”.

Konkursa otrā kārta notika aprīlī visos kultūrvēsturiskajos novados – Vidzemē, Kurzemē, Latgalē, Zemgalē, kā arī Rīgā. Novadu labākie bērnu, senioru, vīru, sieviešu, jauktie un pusprofesionālie vokālie ansambļi tiksies konkursa Finālā Valles Saieta namā.

Finālistus vērtēs Latvijas Radio kora mākslinieciskais vadītājs un diriģents Sigvards Kļava, vokālās grupas “Cosmos” dziedātājs Andris Sējāns un kordiriģents, Igaunijas Dziesmu svētku virsdiriģents Rauls Talmars (Raul Talmar).

“Latvijas vokālo ansambļu konkursa 2011” Finālu rīko biedrība “Latvijas vokālo ansambļu asociācija” sadarbībā ar Kultūrizglītības un nemateriālā mantojuma centru un Vecumnieku novada domi.

Plašāka informācija: www.knmc.gov.lv