LV RU EN

Piektdiena, 2022. gada 27. maijs
Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris
Ludza
Mostly cloudy
14°C
 
A A A

Latvijas jauno satiksmes dalībnieku forums

Ceļu satiksmes drošības direkcija un Mārketinga Projektu aģentūra Fortius aicina piedalīties interesantās velosipēdistu sacensībās bērniem vecumā no 10 līdz 12 gadiem Latvijas jauno satiksmes dalībnieku forums 2009. Sacensības notiek jau sešpadsmito gadu ar mērķi paaugstināt bērnu izglītības līmeni un nodrošināt kvalitatīvu izglītību velosipēda vadītājiem, samazinot ceļu satiksmes negadījumu skaitu, kuros tiek ievainoti vai bojā iet bērni. Īpaši aktuāli tas ir šobrīd, tuvojoties vasarai – velosipēdistu sezonai! “Jauno satiksmes dalībnieku forums” ir veids, kā palīdzēt bērniem ar interesantām metodēm iemācīties ceļu satiksmes drošības pamatprincipus – gūt zināšanas satiksmes noteikumos, pilnveidot praktiskās iemaņas braukšanā ar velosipēdu un pirmās palīdzības sniegšanā cietušajiem.

Pirmās kārtas sacensības norisinās no aprīļa vidus līdz maija beigām visos Latvijas rajonos un lielākajās pilsētās (Rīgā, Jūrmalā, Jelgavā, Liepājā, Ventspilī, Rēzeknē un Daugavpilī).

Sacensību pamatnosacījumi:

komandā jābūt 6 dalībniekiem (3 meitenes un 3 zēni, kuri dzimuši 1997., 1998. vai 1999. gadā);

komandai jābūt vienam atbildīgajam (skolotājam).

Sacensību otrā kārta – Latvijas sacensības norisinās 5. un 6. jūnijā RTU Sporta un atpūtas bāzē “Ronīši”, uz kurām dodas pirmās kārtas uzvarētāji.

Savukārt Latvijas sacensību uzvarētāji dodas uz Eiropas sacensībām, kas šogad no 11. līdz 14. septembrim norisināsies Turku (Somijā)!!!

Balvas un dāvanas! Visu sacensību dalībnieki saņems atbalstītāju sarūpētās piemiņas balvas, uzvarētājus gaida diplomi un stilīgas dāvanas. Jau trešo gadu sacensības atbalsta Latvijas Mobilais Telefons. Fināla uzvarētāji dosies uz sacensībām Somijā!!!

Arī šogad skolas krās punktus un piedalīsies CSDD rīkotajā konkursā “Labākā CSDD satiksmes drošības skola”. Visvairāk punktu ieguvušo 18 Latvijas skolu divi pedagogi dosies uz Satiksmes drošības izglītības centru Vācijā.

Sīkāku informāciju, sacensību nolikumu un grafiku atradīsiet http://www.csdd.lv/ sadaļā Sabiedriskās aktivitātes. Informācijas tālrunis: 67025730 vai 63480572.

Par pieteikšanos sacensībām jautajiet savās skolās.

coloring.cool