LV RU EN

Pirmdiena, 2021. gada 29. novembris
Ignats, Virgīnija
Ludza
Flurries
0°C
 
A A A

Latvijas handbola čempionātu Virslīgā atklās “Celtnieks” pret “Latgolu”

handbolsLatvijas Handbola federācijas sacensību komisija apstiprinājusi Latvijas čempionāta kalendāru SynotTip Virslīgā, sieviešu Virslīgā un 1. līgā vīriešiem.

SynotTip Virslīga tiks atklāta piektdien, 16. septembrī, ar vicečempionu “Celtnieks Rīga” mājas spēli pret ambiciozo Ludzas “Latgolu”, kas kārto formalitātes, lai pastiprinātos ar vienu no Latvijas izlases spēlētājiem Jāni Pavloviču. Savukārt rīdzinieki šosezon pastiprinājušies ar bijušo “Latgola” spēlētāju Kasparu Lisovski, kas abu maču dueli padarīs vēl intrigas bagātāku.

Jaunās sezonas SynotTip handbola Virslīgas pirmā spēle starp “Celtnieks Rīga” un Ludzas “Latgolu” tiks demonstrēta Sportacentrs.com tiešraidē internetā un, iespējams, arī TV kanālā.
Vēl pirms čempionāta, 14. septembrī, notiks SynotTip Virslīgas sezonas atklāšanas preses konference, kurā visu klubu pārstāvji detalizētāk atklās notikušās izmaiņas sastāvā, kā arī pastāstīs par šīs sezonas mērķiem.

Šosezon SynotTip Virslīgā startēs astoņas komandas – Dobeles “Tenax”, “Celtnieks Rīga”, “Ogre/Miandum”, “Jūrmalas Sports”, ASK/LSPA, Vaiņode, Ludzas “Latgols” un MSĢ/LAT-98. Jāpiebilst, ka jau 23. septembrī spēkosies pērnās sezonas čempioni “Tenax” un vicečempioni “Celtnieks”.
SynotTip Virslīgas čempionāts šosezon norisināsies pēc citādākas sistēmas nekā pērn. Vispirms komandas izspēlēs divu apļu turnīru, bet pēc tam pēc tā rezultātiem tiks sadalītas divos četriniekos – gan pirmais (1.-4. vieta), gan otrais četrinieks (5.-8. vieta) vēlreiz izspēlēs divu apļu turnīru. Divas labākās komandas pēc otrā posma automātiski kvalificēsies pusfinālam.
1. līgas čempionāts vīriešiem startēs 18. septembrī ar Ludzas “Latgols juniori” un MSĢ/LAT-2000 dueli. Šosezon 1. līgā startēs deviņas komandas (Skrīveri/Aizkraukle, Latgols juniori, Dobele/Tērvete, Ulbroka SK, ASK/LSPA-2, RTU-seniori, ONSC/HK Ogre, MSĢ/LAT-2000 un Salaspils/Mērnieks ZM), kas aizvadīs divu apļu turnīru, bet pēc tam sešas labākās sacenstīsies izslēgšanas spēļu turnīrā (pirmās divas komandas automātiski pēc regulārā čempionāta iekļūs pusfinālā). Iepriekšējās sezonas 1. līgas uzvarētāja “Skrīveri/Aizkraukle” pirmo spēli aizvadīs 23. septembrī savā laukumā pret “Salaspils/Mērnieks ZM”.

Virslīgā sievietēm cīņā par čempionu titulu dosies tās pašas sešas komandas, kas pērn – Stopiņu NHK, Ludzas “Latgols”, “REIR Dobele”, Jēkabpils sporta skola, Salaspils sporta skola un LSPA. Čempionāts sāksies 1. oktobrī ar pērnās sezonas spēcīgākās komandas (Stopiņu NHK) un pastarītes (LSPA) dueli. Šogad gan LSPA komanda solās būt krietni konkurētspējīgāka nekā pērn. Tāpat 1. oktobrī spēlēs arī “REIR Dobele” un Jēkabpils sporta skola.

Plašāka informācija – http://www.handball.lv

Pēc Latvijas Handbola federācijas informācijas sagatavoja

Ērika Bondarenko, sabiedrisko attiecību speciāliste

Lauras Grišānes foto

handbols-28-09

coloring.cool