LV RU EN

Pirmdiena, 2021. gada 02. augusts
Stefans, Normunds
Ludza
Partly cloudy
16°C
 
A A A

“Latgols” vīri sākuši cīņu par bronzu

SK “Latgols” vīri sākuši cīņu par bronzu SynotTip handbola Virslīgā, tiekoties ar “Ogre/Miandum”. Bronzas sērija norisināsies līdz kādas komandas trim uzvarām.

Pirmā spēle notika 8. aprīlī Ogrē, rezultātā SK “Latgols” zaudēja ar 26:34. Otrā spēle tiks aizvadīta 14. aprīlī plkst. 13:00 Ludzā.
“Ogre/Miandum” un “Latgols” spēli tiešraidē varēs redzēt Sportacentrs.com interneta tiešraidē.

Zīmīgi, ka jau otro sezonu pēc kārtas Virslīgā gan par bronzu, gan par zeltu (Dobeles “Tenax” – “Celtnieks Rīga”) cīnās vienas uz tās pašas komandas. Sezonas gaitā komandas cīnījušās ar mainīgiem panākumiem. Pirmo posmu “Latgols” noslēdza otrajā pozīcijā, kamēr otrais posms ludzāniešiem vairāku faktoru dēļ izvērtās pagalam neveiksmīgs un regulārais čempionāts tika noslēgts ceturtajā vietā. Savukārt “Ogre/Miandum” pēc ceturtās vietas pirmajā posmā otrajā pakāpās uz trešo pozīciju.
Ceturtdaļfinālā “Latgols” divu spēļu summā ar 62:52 tika galā ar ASK/LSPA, bet pusfinālā nespēja rast pretargumentus regulārā čempionāta uzvarētājai un galvenajai favorītei Dobeles “Tenax”, piekāpjoties ar 0-2 (26:35, 25:34). “Ogre/Miandum” ceturtdaļfinālā ar 75:49 sakāva Vaiņodi, bet pusfinālā ar 0-2 (23:26, 28:31) atzina čempiones “Celtnieks Rīga” pārākumu.
Savstarpējās spēlēs šosezon bilance ir par labu ogrēniešiem, kas uzvarējuši četros no pieciem mačiem (27:24, 27:20 (LHF prezidenta kausā), 35:25 un 35:26), bet vienīgo zaudējumu piedzīvojuši sezonas sākumā (26:38). Lai arī regulārajā čempionātā spēles lielākoties noslēgušās ar lielu pārsvaru kādai no komandām, diez vai tā būs arī bronzas sērijā, it sevišķi, ja komandas būs optimālajos sastāvos.

Sagatavots pēc Latvijas Handbola federācijas ziņām (www.handball.lv).

Foto: Ritvars Raits

coloring.cool