LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 08. decembris
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ludza
Mostly clear
-19°C
 
A A A

“Latgols” vīri handbola čempionātā izcīna bronzu

29. aprīlī par SynotTip handbola Virslīgas bronzas medaļniekiem otro sezonu pēc kārtas kļuva Ludzas “Latgols” handbolisti, kas savā laukumā ar 28:26 pieveica “Ogre/Miandum” un sērijā līdz trim uzvarām izrādījās pārāki ar 3-1.

Jāatgādina, ka sēriju ludzānieši iesāka ar zaudējumu izbraukumā (26:34), kam sekoja revanšs savā laukumā (30:27). Sērijas trešajā spēlē, kas piektdien norisinājās Ogrē, “Latgols” nodemonstrēja ļoti pārliecinošu sniegumu, sakaujot ogrēniešus viņu laukumā ar 36:27 un panākot vadību sērijā.
Pa diviem vārtiem gūstot Jānim Pavlovičam un Normundam Seņkānam ludzānieši jau pašā spēles sākumā izvirzījās vadībā ar 4:0. Tam sekoja trīs ogrēniešu vārti, tomēr puslaika turpinājumā “Latgols” atjaunoja četru vārtu pārsvaru, uz brīdi panāca arī +5, bet pirmo puslaiku noslēdza ar 14:11.
Otrā puslaika sākumā laukuma saimniekiem izdevās saglabāt iekrāto pārsvaru, ilgu laiku nepielaižot ogrēniešus tuvāk par diviem vārtiem. Tuvojoties spēles izskaņai gan spēle izlīdzinājās un piecas minūtes līdz spēles beigām “Ogre/Miandum” pietuvojās līdz minimumam (26:25), tomēr galotnē nedaudz veiksmīgāk nospēlēja mājinieki, nosargājot uzvaru – 28:26.
Tādējādi ludzānieši sērijā izcīnīja uzvaru ar 3-1 un otro gadu pēc kārtas kļuva par bronzas medaļniekiem. Pēdējo septiņu gadu laikā “Latgols” labāko trijniekā bijuši piecreiz (2012., 2013. – zelts, 2014., 2017., 2018. – bronza). Tikmēr ogrēniešiem trešo reizi pēdējo četru gadu laikā nākas samierināties ar vietu uzreiz aiz labāko trijnieka – ceturto.

Latvijas Handbola federācijas informācija (www.handball.lv)

coloring.cool