LV RU EN

Ceturtdiena, 2021. gada 05. augusts
Osvalds, Arvils
Ludza
Mostly cloudy
14°C
 
A A A

Latgols viesos pārspēj Ogre/Miandum

12. februārī SynotTip handbola Virslīgas čempionātā ar panākumu turnīra otro posmu sāka Ludzas “Latgols”, kas izbraukumā ar 33:26 pārspēja “Ogre/Miandum”.

Jau ar pirmajām minūtēm vadību ieguva ludzānieši – 3:1, 6:3. Vēlāk tika panākts arī četru vārtu pārsvars, kas līdz mača 20. minūtei, kad precīzs bija Normunds Seņkāns, tika palielināts līdz +5 (12:7). Pirmo puslaiku “Latgols” noslēdza ar 16:13.
Otro puslaiku apņēmīgāk iesāka “Ogre/Miandum”, vispirms vairākkārt pietuvoties līdz minimumam, bet 42.minūtes sākumā pēc Arta Kurmēna vārtiem līdzsvarojot rezultātu – 20:20. Tomēr veiksmīgi iesākto ogrēnieši nespēja turpināt, kamēr ludzānieši atbildēja ar piecu vārtu izrāvienu – vispirms precīzs bija Edgars Rancāns, bet tad četrus vārtus pēc kārtas guva Raivis Gorbunovs, panākot 25:20. Tas izrādījās izšķirošais pavērsiens, jo turpinājumā “Latgols” tikai palielināja pārsvaru, izcīnot uzvaru ar 33:26. Turnīra tabulā ludzānieši pakāpušies uz otro pozīciju.
SynotTip handbola Virslīga. 2.posms (1. – 4. vieta)
Ogre/Miandum Latgols 26:33 (13:16)

Ogre/Miandum: Art. Laganovskis 9, Bauze 5, Kurmēns 4, Arv. Laganovskis 4, Strazdiņš 3, Lepers 1.
Latgols: Tuminskis 7/3, Gorbunovs 6, Pavlovičs 6, Borisenko 3, Strazds 3, Seņkāns 3, Kušners 3, Piļpuks 1, Rancāns 1.

UZZIŅAI: Latvijas čempionāta otrajā posmā komandas pēc nolikuma sadalītas divos četriniekos – spēcīgāko četriniekā startē četras labākās komandas pēc pirmo divu apļu rezultātiem (Dobeles “Tenax”, “Celtnieks Rīga”, Ludzas “Latgols” un “Ogre/Miandum”), savukārt otrajā četriniekā piedalījās pārējās četras komandas (Vaiņode, MSĢ/LAT-98, “Jūrmalas Sports” un ASK/LSPA). Pirmajos divos apļos nopelnītie punkti savstarpējās spēlēs līdzi nenāk, bet katrai komandai tiek noteikti sākuma punkti atkarībā no pirmajā posmā izcīnītās vietas. Attiecīgi, katra četrinieka pirmā komanda otro posmu uzsāk ar četriem punktiem, otrā komanda ar trim, trešā ar diviem, bet ceturtā komanda ar vienu punktu. Pirmā četrinieka divas labākās komandas pēc otrā posma nodrošinās vietu pusfinālā, bet trešā un ceturtā vieta spēkosies ar otrā četrinieka divām labākajām komandām ceturtdaļfinālā (ja divniekā būs MSĢ/LAT-98, ceturtdaļfinālā spēkosies otrā četrinieka trešā vieta, ja MSĢ/LAT-98 Latvijas čempionātā piedalās bez vietas izcīnīšanas tiesībām).

Garantētie punkti, uzsākot otro posmu:
Pirmais četrinieks: Tenax 4, Celtnieks 3, Latgols 2, Ogre/Miandum 1.
Otrais četrinieks: Vaiņode 4, MSĢ/LAT-98 3, Jūrmalas Sports 2, ASK/LSPA 1.

“Latgols” kalendārs Virslīgas čempionāta otrajā posmā:

18. februārī 15.00 Ludzā tiksies ar Dobeles Tenax

25. februārī 13.00 Ludzā – ar Celtnieks Rīga

11. martā 15.00 Ludzā – ar HK Ogre/Miandum

17. martā 20.00 Rīgā – ar Celtnieks Rīga

18. martā 17.00 Dobelē – ar Dobeles Tenax.

Pēc Latvijas Handbola federācijas informācijas sagatavoja

Ērika Bondarenko, Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

coloring.cool