LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 04. augusts
Romāns, Romualds, Romualda
Ludza
Intermittent clouds
20°C
 
A A A

“Latgols” sieviešu komandai – sāpīgs zaudējums

4.novembrī Latvijas čempionāta sievietēm centrālajā cīņā Jēkabpils sporta skola savā laukumā līdzīgā spēlē ar 32:31 pieveica Ludzas “Latgolu”.
Pirms šīs spēles Jēkabpils un “Latgols” komandas bija zaudējušas tikai vienreiz, piekāpjoties Latvijas čempionei Stopiņu NHK, un turnīra tabulā atradās līdzās.
Šīs sezonas pirmajā savstarpējā spēlē rezultātu pēc Kristīnes Daņiļenko metiena atklāja ludzānietes, kas pirmo minūšu laikā laukumā darbojās pārliecinošāk, vēlāk panākot arī 4:2 un 5:3. Jēkabpils sporta skolas handbolistes pirmoreiz vadībā izvirzījās puslaika vidū, kad precīza bija Gita Kaulakane – 7:6. Turpinājumā jau iniciatīva piederēja laukuma saimniecēm, kas vairākkārt panāca arī +3 (10:7, 11:8, 12:9), bet četrarpus minūtes līdz puslaika beigām arī +5 (16:11). Tiesa, atlikušajā laikā līdz pārtraukumam jēkabpiliešu pārsvars strauji sadila un pārtraukumā mājinieces devās vien minimālā vadībā -17:16.
Otrā puslaika sākumā Jēkabpils saglabāja vadību un atkal nedaudz palielināja pārsvaru (21:18, 24:20), taču ludzānietes savas oponentes pārāk tālu neatlaida. Turklāt neilgi pēc puslaika vidus “Latgolam” ne tikai izdevās mājinieces panākt, bet pēc Lauras Rutkovskas realizētā soda metiena arī pēc ilgāka laika atgūt vadību – 27:26 spēles 49.minūtē. Iniciatīva jau bija pārgājusi viešņu pusē, tomēr noslēdzošajās minūtēs pēc diviem Simonas Ārmanes vārtu guvumiem Jēkabpils atkal izvirzījās vadībā (31:30), nedaudz vēlāk Gita Kaulakane panāca +2 un mājinieces spēja uzvaru nosargāt, uzvarot ar 32:31.
Ārmane (attēlā) ar 11 vārtiem bija galvenā uzvaras kaldinātāja, bet Kaulakane bija precīza astoņas reizes. Tikpat vārtu “Latgols” rindās guva Madara Cibuļska.

Nākamās spēles mūsu meitenēm: 11. novembrī Salaspilī pret Salaspils SS, 12. novembrī ASK zālē pret LSPA.

Sagatavots pēc Latvijas Handbola federācijas ziņām (www.handball.lv).

Foto: Elvijs Ozoliņš

coloring.cool