LV RU EN

Svētdiena, 2021. gada 17. oktobris
Karīna, Gaits
Ludza
Cloudy
8°C
 
A A A

Latgols sakauj Ogre/Miandum, Vaiņode un Jūrmala cīnās neizšķirti

senkansSvētdien, 25. septembrī, SynotTip handbola Virslīgas spēlē pārliecinošu uzvaru izcīnīja Ludzas “Latgols” handbolisti, kas savā laukumā sakāva “Ogre/Miandum”, savukārt Vaiņodes un “Jūrmalas Sporta” duelis noslēdzās neizšķirti.

“Latgols” un “Ogre/Miandum” spēlē sākums krietni veiksmīgāks izdevās ogrēniešiem, kas ieguva vairāku vārtu pārsvaru (3:1, 5:2, 6:3), taču vēlāk ar četriem bezatbildes vārtiem izcēlās “Latgols”, puslaika vidū pirmoreiz pārņemot vadību – 7:6. Turpmāko minūšu laikā viesi gan vairākkārt vadību atguva, tomēr tuvojoties puslaika izskaņai arvien pārliecinošāku sniegumu demonstrēja mājinieki, kas līdz pārtraukumam iekrāja piecu vārtu atrāvienu – 17:12.

Otrā puslaika sākumā ludzānieši saglabāja iekrāto pārsvaru, bet vēlāk veica vēl vienu atrāvienu un puslaika vidū pēc Jāņa Pavloviča metiena panāca jau desmit vārtu pārsvaru – 29:19. Laukuma saimnieki dominēja arī mača pēdējās desmit minūtēs, kad vienubrīd “Latgols” sasniedza +16, bet visā spēlē uzvarēja ar 36:21, gūstot otro panākumu trijās spēlēs.

Normunds Seņkāns (attēlā ar bumbu) uzvarētāju labā guva 10 vārtus, bet astoņas reizes precīzs bija Jānis Pavlovičs. Zaudētājiem pa pieciem vārtiem brāļu Laganovsku un Arta Kurmēna rēķinā.

Vēl vienā spēlē Vaiņode mērojās spēkiem ar “Jūrmalas Sportu”, tomēr šajā mačā uzvarētājs tā arī netika noteikts. Spēles rezultātu atklāja jūrmalnieki, taču drīz vien vadību pārņēma Vaiņode, ilgāku laiku to arī noturot. Puslaika vidū gan “Jūrmalas Sports” panāca 7:6 un minimālo pārsvaru noturēja septiņu minūšu garumā, bet puslaika izskaņā pārliecinošāk nospēlēja mājinieki, uzvarot pirmās 30 minūtes ar 11:8.

Otrā puslaika pirmajās deviņās minūtēs Jūrmalas handbolisti laukuma saimniekiem neļāva gūt nevienus vārtus, bet paši izcēlās četrreiz, tādējādi pārņemot vadību – 12:11. Vēlāk viesi pārsvaru palielināja līdz +2 (17:15), bet spēles galotnē tuvāk panākumam bija Vaiņode, kam vairākkārt bija minimāls pārsvars, taču allaž jūrmalnieki atspēlējās. Mača pēdējās sekundēs mājiniekiem bija vairākas iespējas izraut uzvaru, taču Jurģa Strēļa un Aināra Pāvila metieni mērķi nesasniedza – 20:20.

Pa sešiem vārtiem Vaiņodes rindās guva Gatis Taujēns un Ainārs Pāvils, kurš gan realizēja vien 31% metienu (6/19). Jūrmalas sastāvā rezultatīvākais ar septiņiem vārtiem bija Rolands Ivanovs.

SynotTip handbola Virslīga
SK Latgols – HK Ogre/Miandum 36:21 (17:12)

Latgols: Seņkāns 10, Pavlovičs 8, Tuminskis 7, Strazds 3, Borisenko 3, Matvejenko 2, Rancāns 1, Pegasovs 1, Kušners 1.
Ogre/Miandum: Art. Laganovskis 5, Arv. Laganovskis 5/1, Kurmēns 5, Lepers 3, Rozenbergs 1, Pozņaks 1, Bauze 1.

HK Vaiņode – Jūrmalas Sports 20:20 (11:8)
Vaiņode: Taujēns 6, A. Pāvils 6, O. Pāvils 4/2, Ķergalvis 2, Juzups 1, M. Mickus 1.
Jūrmalas Sports: Ivanovs 7/4, Ence 3, Kupčs 3, Černousovs 2, Gulbis 2, Lībergs 1, Zvejnieks 1, Plonis 1.

Foto: Sandra Škutāne

Informācijas avots: www.handball.lv

coloring.cool