LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 23. jūlijs
Magda, Magone, Mērija
Ludza
Mostly sunny
19°C
 
A A A

“Latgols” pirmajā ceturtdaļfinālā iekrāj drošu +13 pārsvaru

26. martā SynotTip handbola Virslīgas pirmajā ceturtdaļfināla spēlē pie pārliecinoša panākuma tika Ludzas “Latgols”, kas izbraukumā ar 43:30 sakāva ASK/LSPA.

Ludzāniešu pārākums izpaudās jau no spēles pirmajām minūtēm – “Latgols” ātri panāca 6:1, bet neilgi pirms puslaika vidus ieguva jau septiņu vārtu pārsvaru (11:4). ASK/LSPA gan nepadevās un līdz 23.minūtem pietuvojās triju vārtu attālumā (15:12), tomēr puslaika izskaņa atkal piederēja viesiem, kas atrāvās un atjaunoja plus septiņi – 21:14 “Latgola” labā pēc pirmajām 30 minūtēm.
Pēc vairākiem Jāņa Pavloviča un Aivara Strazda gūtajiem vārtiem ludzānieši otrā puslaika sākumā ieguva deviņu vārtu pārsvaru (26:17), tomēr +10 tika sasniegts tikai pēc puslaika vidū, kad Strazds panāca 34:24. Neilgi pirms spēles beigām ludzāniešu pārsvars bija pat +14, bet visā spēlē bija pārāki ar 43:30.
Uzvarētāju rindās 12 vārtus guva Jānis Pavlovičs, astoņi vārti Aivaram Strazdam, septiņi Austrim Tuminskim. Savukārt zaudētājiem deviņus vārtus guva Emīls Reniņš, astoņus – Ēriks Drobots.
Tādējādi pēc pirmās spēles “Latgolam” drošais +13 pārsvars. Atbildes spēle 1. aprīlī notiks Ludzā, tomēr skaidrs, ka ludzāniešiem tā vairāk vai mazāk būs formalitāte. Otrajā ceturtdaļfinālā pārī “Ogre/Miandum” ar 29:26 pieveica “Jūrmalas Sportu”, bet atbildes spēle 1. aprīlī tiks aizvadīta Ogrē. Uzvarētāji tiek noskaidroti divu spēļu summā.
SynotTip handbola Virslīga. Ceturtdaļfināls
ASK/LSPA – Ludzas Latgols 30:43 (14:21)

ASK/LSPA: Reniņš 9/1, Drobots 8/1, Zariņš 6, Skopincevs 2, Grēberis 2, Liepiņš 1, Sūnaitis 1, Strazds 1.
Latgols: Pavlovičs 12, Strazds 8, Tuminskis 7/3, Stepuļenoks-Stukanovs 4, A. Kušners 3, Borodkins 3, Gorbunovs 3, Seņkāns 2, E. Kušners 1.

Nākamā “Latgols” spēle – šo sestdien, 1. aprīlī, plkst. 15:00 Ludzā pret ASK/LSPA.

Plašāka informācija: www.handball.lv (Latvijas Handbola federācija)

coloring.cool