LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 22. oktobris
Irīda, Īrisa
Ludza
Cloudy
7°C
 
A A A

“Latgols” iekļūst pusfinālā

Ludzā sestdien, 1. aprīlī, norisinājās SynotTip handbola Virslīgas ceturtdaļfināla otrā spēle starp “Latgolu” un ASK/LSPA. Intriga bija praktiski bija zudusi pēc pirmās spēles, kurā ludzānieši bija pārāki ar 43:30. Turklāt uz atbildes spēli Ludzā ASK/LSPA bija ieradušies vien astoņu spēlētāju sastāvā. Neskatoties uz to, spēle izvērtās līdzīga.

Pirmā puslaika gaitā vadībā pabija abas komandas, līdz 20. minūtei nedaudz veiksmīgāki bija ludzānieši, bet pēc tam vadību pārņēma viesi, kas četrarpus minūtes līdz pārtraukumam panāca pat +3, bet puslaiku noslēdza ar 15:13.
Otrā puslaika sākumā “Latgols” ātri panāca izlīdzinājumu, tomēr atgūt vadību ilgāku laiku tā arī neizdevās. To mājinieki paveica vien 41. minūtē, kad pēc Normunda Seņkāna metiena panāca 17:16. Vēlāk ludzānieši ieguva arī +3, bet viesi to prata atspēlēt. Tomēr izšķirošajos brīžos “Latgols” nospēlēja pārliecinošāk, uzvarot ar 27:23, bet divu spēļu summā triumfējot ar 70:53.

Latgols – ASK/LSPA 27:23 (13:15)
Latgols: Pavlovičs 4, Seņkāns 4, Matvejenko 3, Strazds 3, Stepuļenoks-Stukanovs 3, Gorbunovs 3, Borisenko 2, Logins 2, Tuminskis 2, Usāns 1.
ASK/LSPA: Reniņš 10/3, Liepiņš 4, Strazds 3, Zariņš 3, Skopincevs 3.
Divu spēļu summā: 70:53 Latgols

Pusfinālā iekļuva arī “Ogre/Miandum”, kas 1. aprīļa vakarā otrajā ceturtdaļfināla spēlē pēdējās desmit minūtēs nespēja gūt vārtus un ar 19:21 piekāpās “Jūrmalas Sportam”, tomēr divu spēļu summā izrādījās pārāka ar 48:47, kvalificējoties pusfinālam.
Regulārā čempionāta divas spēcīgākās komandas “Tenax Dobele” un “Celtnieks Rīga” automātiski kvalificējušās pusfinālam. Tajā “Latgols” tiksies ar “Celtnieks Rīga”, bet ogrēnieši ar “Tenax Dobele”.

Pēc Latvijas Handbola federācijas informācijas sagatavoja

Ērika Bondarenko,

Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

coloring.cool