LV RU EN

Svētdiena, 2021. gada 05. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Ludza
Mostly cloudy
-6°C
 
A A A

“Latgols” handbolistes iekļūst pusfinālā

9. aprīlī par trešo Latvijas sieviešu Virslīgas pusfinālisti kļuva Ludzas “Latgols” komanda, kas ceturtdaļfināla otrajā spēlē savā laukumā ar 21:18 pārspēja LSPA un divu spēļu summā uzvarēja ar 49:35.
Jāatgādina, ka abu komandu pirmajā spēlē pirms nedēļas Rīgā “Latgols” uzvarēja ar 28:17, tādējādi iekrājot drošu handikapu pirms atbildes spēles.
Arī svētdien Ludzas handbolistes ļoti pārliecinoši iesāka spēli, pirmo astoņarpus minūšu laikā izvirzoties vadībā ar 6:1, bet turpinājumā spēle izlīdzinājās un viešņas uzsāka pakaļdzīšanos. Pēc Ievas Dambergas metiena 21.minūtē LSPA pietuvojās līdz minimumam (8:7), tomēr līdz pārtraukumam laukuma saimnieces panākt neizdevās – “Latgols” pārtraukumā devās minimālā vadībā – 10:9.
Otrā puslaika sākumā rīdzinieces panāca izlīdzinājumu (10:10), taču ludzānietes atbildēja ar sešiem vārtiem pēc kārtas un panāca drošu 16:10 vadību, kas arī izrādījās lielākais atrāviens šīsdienas spēlē. Lai arī LSPA trīs minūtes līdz beigām atkal pietuvojās vienu vārtu attālumā (19:18) Viktorija Borisenko un Vilma Matisāne nokārtoja mājiniecēm uzvaru ar 21:18. Divu spēļu summā – 49:35.
Ludzas Latgols – LSPA 21:18 (10:9)
Latgols: Matisāne 7, Daņiļenko 5, Rutkovska 4, Sidorova 4, Borisenko 1.
LSPA: Dorvāla 4, E. Balanda 4, Damberga 3, Liepiņa 2, Čubare 2, Saveļjeva 2, V. Balanda 1/1.

Pēc Latvijas Handbola federācijas informācijas sagatavoja

Ērika Bondarenko, Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

coloring.cool