LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 15. oktobris
Hedviga, Helvijs, Eda
Ludza
Showers
9°C
 
A A A

“Latgols” hanbolistes sezonu sāk ar pārliecinošu uzvaru

1.oktobrī Latvijas čempionāta sezonu ar pārliecinošu uzvaru iesāka iepriekšējās sezonas bronzas medaļnieces Ludzas “Latgols”, kas savā laukumā pārliecinoši apspēlēja LSPA. Spēles sākumā abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem, bet tad ludzānietes veica piecu vārtu izrāvienu, panākot 6:1. Laukuma saimnieces dominēja arī turpinājumā, ļaujot rīdziniecēm gūt vien sešus vārtus puslaikā un noslēdzot to ar 17:6.
Otrajā puslaikā laukumā jau noritēja līdzīgāka cīņa, LSPA handbolistēm ar vārtu gūšanu veicās nedaudz sekmīgāk, taču “Latgols” tik un tā lēnām palielināja savu pārsvaru, izcīnot drošu uzvaru ar 32:17.
Latgols – LSPA 32:17 (17:6)
Latgols: Cibuļska 6, Rutkovska 6/1, Samuševa 6, Daņiļenko 5/1, Kukurāne 5, Bindemane 2, Oļipova 2.
LSPA: Damberga 4, Millere 3, Liepiņa 3, V. Balanda 2/1, Makarova 2, E. Balanda 1, Saveļjeva 1, Mārtiņa 1.

Vairāk – www.handball.lv

coloring.cool