LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 04. augusts
Romāns, Romualds, Romualda
Ludza
Intermittent clouds
21°C
 
A A A

Latgols duelī pret Celtnieku – neizšķirts

celt-latg322. oktobrī SynotTip handbola Ludzas “Latgols” un “Celtnieks Rīga” komandu duelī uzvarētājs tā arī netika noskaidrots – saspringtā galotnē spēle noslēdzās ar neizšķirtu 24:24.

Jāatgādina, ka komandas tikās jau sezonas atklāšanas spēlē, kad nedaudz veiksmīgāki savā laukumā bija rīdzinieki – 28:26. Turnīra turpinājumā komandas punktus krāja līdzīgi un pirms šī mača “Celtnieks” ar desmit punktiem sešās spēlēs bija otrie, “Latgols” ar astoņiem trešie, līderpozīcijas atstājot vienīgajai komandai, kas šobrīd cīnās bez zaudējumiem – Dobeles “Tenax” (arī 10 punkti).
Spēles rezultātu atklāja rīdzinieki, kad precīzi meta Artūrs Lazdiņš, taču drīz vien ludzānieši atbildēja ar diviem vārtiem un pirmoreiz pārņēma vadību. Puslaika gaitā vadība mainījās vēl vairākkārt. Līdz tā vidum lielākoties minimālā vadībā bija laukuma saimnieki, liekot viesiem atspēlēties, bet tuvāk puslaika beigām iniciatīva atkal pārgāja viesu pusē, tomēr pēc pirmajām 30 minūtēm neizšķirts – 13:13.
Otrā puslaika pirmajā pusē Jānis Pavlovičs, Jurijs Matvejenko un Austris Tuminskis panāca +3 “Latgolam”, un tāds pārsvars ludzāniešiem bija arī vēl sešas minūtes līdz spēles beigām (24:21), tomēr mājinieki to pamanījās izsēt. Vispirms ar vārtu guvumu izcēlās Rihards Leja, pēc tam divreiz precīzs bija Lazdiņš, divas minūtes līdz spēles beigām līdzsvarojot rezultātu.
Piecas sekundes līdz beigām Kasparam Lisovskim bija iespēja izraut uzvaru “Celtniekam”, taču viņa metiens trāpīja pa vārtu stabu. Ludzānieši pieprasīja minūtes pārtraukumu, pēc kura bumbu izspēlēja uz Aivaru Strazdu, taču arī viņa metiens nebija precīzs. Galarezultātā uzvarētājs tā arī palika nenoskaidrots – 24:24. Pateicoties izcīnītajam punktam “Celtnieks” pakāpies uz pirmo vietu, tiesa, aizvadījis par divām spēlēm vairāk nekā “Tenax”.
Ludzas “Latgola” galvenais treneris Andrejs Narnickis, jautāts, kas liedza spēles galotnē noturēt panākumu, atbildēja: “Nopelnījām divas minūtes, neiemetām savus metienus. Paši pieļāvām kļūdas. Spēle bija ļoti līdzīga. Nevaru teikt, ka mēs bijām stiprāki. Saviem spēlētājiem nevaru neko pārmest, turklāt “Celtnieks” arī ļoti labi nospēlēja. Varējām, protams, uzvarēt, bet domāju, ka neizšķirts šodien bija objektīvs rezultāts.”
SynotTip handbola Virslīga
SK Latgols – Celtnieks Rīga 24:24 (13:13)

Latgols: Tuminskis 6/2, Rancāns 4, Pavlovičs 4, Borisenko 3, Gorbunovs 3, Matvejenko 2, Seņkāns 1, Kušners 1.
Celtnieks: Lazdiņš 7, Lisovskis 7, Eglītis 3, Leja 3, Freibergs 3/1, Ignatjevs 1.

Foto: GL Sports Photography

 

No SynotTip handbola Virslīga spēļu kalendāra

SK “Latgols” spēles

29.oktobrī 16.00 Ludzā – pret “Dobeles Tenax”.

19.novembrī 18.00 Ogrē – pret HK “Ogre/Miandum”.

20.novembrī 13.00 Vaiņodē – pret HK “Vaiņode”.

26.novembrī 15.00 Ludzā – pret “Jūrmalas Sports”.

Latvijas Handbola federācijas informācija (www.handball.lv)

coloring.cool