LV RU EN

Pirmdiena, 2021. gada 02. augusts
Stefans, Normunds
Ludza
Intermittent clouds
15°C
 
A A A

“Latgols” ceturtdaļfināla pirmajā spēlē pārspēj armijniekus

11. martā sākās SynotTip handbola Virslīgas ceturtdaļfināli, kurā uzvarētāji tiek noteikti divu spēļu summā. Ludzas “Latgols” (4. vieta regulārajā čempionātā) ar 33:26 pārspēja ASK/LSPA.

Spēles pirmās desmit minūtes aizritēja līdzīgā cīņā, pārmaiņus vadībā esot kā vienai tā otrai komandai, bet pakāpeniski iniciatīva pārgāja ludzāniešu pusē, kas 13. minūtē atrāvās līdz +3 (7:4). Tālāk gan ASK/LSPA oponentus neatlaida, turklāt spēja neilgi pirms puslaika beigām panākt oponentus un izvirzīties minimālā vadībā (13:12). Taču puslaiku, pateicoties Edgara Rancāna un Normunda Seņkāna vārtu guvumiem savā labā noslēdza “Latgols” – 14:13.
Pēc pārtraukuma ludzānieši strauji atrāvās, deviņu minūšu laikā panākot +7, bet vēlāk “Latgols” pārsvars vairākkārt sasniedza arī astoņus vārtus (24:16, 25:17, 26:18, 28:20). Uz īsu brīdi armijniekiem izdevās pievilkt līdz sešu vārtu attālumam, tomēr arī spēle noslēdzās ar 33:26 “Latgols” labā.

Nākamā spēle “Latgols” vīriem – 18. martā plkst. 13.00 Ludza.

Plašāka informācija – Latvijas Handbola federācijas mājaslapā (www.handball.lv)

coloring.cool