LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 08. decembris
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ludza
Snow
-26°C
 
A A A

“Latgolam” – pirmā uzvara, 1.līgu ar panākumu sāk MSĢ/LAT-2000

latgols18. septembrī pirmo panākumu SynotTip handbola Virslīgā izcīnīja Ludzas SK “Latgols” handbolisti, bet pirmo līgu ar panākumu sāka MSĢ/LAT-2000.

“Latgolam” šī bija jau otrā spēle šosezon. Tieši ludzānieši piektdien Rīgā pret “Celtnieku” atklāja SynotTip Virslīgu, piekāpjoties sīvā cīņā ar 26:28. Šoreiz pretī, turklāt savā laukumā, bija jauno talantu kalve MSĢ/LAT-98.
Spēles ievadā “Latgols” izvirzījās vadībā ar 3:1, taču Murjāņu handbolisti ne tikai spēja atspēlēties, bet pēc Igora Ignatjeva metiena 12. minūtē arī pārņemt vadību – 6:5. Ludzāniešiem gan ātri izdevās atgūt vadību un puslaika izskaņu aizvadīt gana pārliecinoši, dodoties pārtraukumā ar četru vārtu pārsvaru – 17:13.
Otrajā puslaikā “Latgols” pārākums kļuva vēl izteiktāks, un pirmo desmit minūšu laikā mājinieki atrāvās līdz +9. Vēlāk pārsvars sasniedza un arī pārsniedza desmit vārtu robežu (+11), bet galarezultātā pārliecinoša “Latgols” uzvara ar 37:27.
Jāpiebilst, ka 28 no 37 vārtiem guva “Latgols” līderu trio – Austris Tuminskis (11), Jānis Pavlovičs (9) un Normunds Seņkāns (8), bet zaudētājiem ar 11 vārtiem rezultatīvākais bija Raivis Gorbunovs.
18. septembrī tika aizvadīta arī pirmā spēle 1. līgā vīriešiem. Atklāšanas spēlē “Latgols juniori” mērojās spēkiem ar MSĢ/LAT-2000. Jāatgādina, ka pirms gada komandas ieņēma diametrāli pretējas pozīcijas – ludzānieši bija otrie, bet murjāņieši otrie no beigām. Savstarpējos mačos rezultāti bija atšķirīgi – pirmajā mačā savā laukumā pārliecinoši uzvarēja “Latgols juniori” (37:23), bet otrajā mačā MSĢ pamanījās izsēt desmit vārtu pārsvaru un spēli noslēdza neizšķirti (29:29).
Arī svētdienas spēli pārliecinošāk iesāka MSĢ/LAT-2000, izvirzoties vadībā ar 4:1, bet līdz puslaika vidum “Latgols juniori” rezultātu līdzsvaroja, bet vēlāk izvirzījās arī vadībā – 8:7. Turpinājumā vadība mainījās vēl vairākkārt, tomēr puslaika galotnē nedaudz veiksmīgāki bija ludzānieši, noslēdzot to ar 17:16.
Otrajā puslaikā spēle ritēja punkts punktā, un izšķirošais izrādījās pēdējo piecu minūšu nogrieznis, kad MSĢ/LAT-2000 no 33:33 panāca 36:33, un, lai arī ludzānieši pietuvojās līdz minimumam, Murjāņu komanda uzvaru nosargāja – 36:35. Uzvarētāju rindās pa 9 vārtiem guva Guntis Piļpuks un Vjačeslavs Rutka, zaudētājiem 11 vārti Normunda Seņkāna rēķinā.

Nākamā “Latgols” spēle – 25. septembrī plkst. 13.00 Ludzā pret HK “Ogre/Miandum”.

No Handbola federācijas mājas lapas http://www.handball.lv

coloring.cool