LV RU EN

Ceturtdiena, 2022. gada 19. maijs
Sibilla, Teika, Lita
Ludza
Cloudy
13°C
 
A A A

Latgales seniori atkal pulcēsies Ludzā

Darba kārtības nākošais jautājums bija 8. Latgales novada Senioru festivāls Ludzā, kurš notiks 30. maijā, un plānots, ka tajā piedalīsies ap 500 dalībnieku. Pirms četriem gadiem Ludza viesmīlīgi vēra durvis 5. Latgales novada senioru festivālam. Un nu atkal pilsēta ir gatava uzņemt dārgos ciemiņus no Latgales un ne tikai, lai kopā priecātos par vecākās paaudzes ļaužu sīkstumu un izturību, jautrību un spēju visas likstas pārvarēt, neskatoties ne uz ko. Lai arī jūtama krīzes pieskaņa pensionāru rindās, visi ir apņēmības pilni tikties, dziedāt, dejot un muzicēt. Tika apspriests festivāla nolikums, kā arī precizēts festivāla repertuārs. Tagad jāstrādā pie organizatoriskiem un mākslinieciskiem jautājumiem. Ļoti ceru uz visu pašvaldību vadītāju atsaucību un sapratni, lai maija beigās seniori baudītu Ludzas pilsētas gaisotni. Arī ar pilsētas domes vadību esam vienojušies, ka darīsim visu iespējamo, lai ciemiņi justos gaidīti un gandarīti par pavadīto laiku vecākajā Latvijas pilsētā Ludza.

Ludzas Tautas nama direktore V.Razumovska

coloring.cool