LV RU EN

Pirmdiena, 2021. gada 02. augusts
Stefans, Normunds
Ludza
Intermittent clouds
15°C
 
A A A

Latgales Reģionālā televīzija turpina raidīt priekšvēlēšanu diskusiju ierakstus

Latgales reģionālās televīzijas (LRT) programmā, kanālā LTV7, reģionālo televīziju logos, joprojām, no pirmdienas līdz pat sestdienai, var sekot līdzi priekšvēlēšanu diskusijām “Reģioni izvēlas – Latgale balso”.  Televīzijas skatītāji savos ekrānos 20.maijā varēs vērot Ludzas novada deputātu kandidātu diskusijas, 21.maijā – Ciblas novads, 22. maijā – Ilūkstes novads, 23.maijā – Jēkabpils novads,  24. maijā – Viļakas novads, bet sestdien, 25.maijā – Krāslavas novads. Raidījumi noslēgsies maija pēdējā nedēļā – 27. maijā tiks pārstāvēts Daugavpils novads, 28. maijā Daugavpils pilsēta, 29. maijā Salas novads, bet, visbeidzot, 30. maijā, Riebiņu novads.  Raidījumu sākums  pirmdienās un trešdienās plkst 20:15, otrdienās, ceturtdienās un piektdienās plkst 22:10, sestdienās plkst 19:30, raidījuma ilgums 45 minūtes. Nākamajā dienā pēc ētera raidījumu var noskatīties LRT mājas lapā www.lrtv.lv.

Diskusiju raidījumu ierakstos, kas maija sākumā notika Jēkabpilī, Rēzeknē un noslēdzās 13. maijā, Daugavpilī, bez maksas tika dota iespēja piedalīties pa vienam pārstāvim no katra iesniegtā deputātu kandidātu saraksta konkrētajā novadā, diskusiju ierakstos aktīvi piedalījās sabiedrības pārstāvji.

Kā jau ziņots, LRT, kopā ar sadarbības partneriem SIA «DAUTKOM TV» (Daugavpils kabeļtelevīzija) un «Vidusdaugavas TV» (Jēkabpils) ir uzvarējusi Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) konkursā par priekšvēlēšanu diskusiju raidījumu sagatavošanu un pārraidi pirms 2013. gada 1. jūnija pašvaldību vēlēšanām. Saskaņā ar NEPLP pasūtījumu LRT kopīgi ar sadarbības partneriem — SIA «DAUTKOM TV» (Daugavpils kabeļtelevīzija) un «Vidusdaugavas TV» (Jēkabpils) visu maiju veido diskusiju raidījumus ciklā «Reģioni izvēlas» – «Latgale balso» — par katru Latgales un Sēlijas novadu, kuri ietilpst Latgales reģiona bijušajos rajonos un pilsētās.  Datums, kurā novadu un pilsētu pašvaldību diskusiju raidījumus  pārraida programmā, sākot no 2. maija līdz 30. maijam, tika noteikts atklātā izlozē, kurā piedalījās Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Arnis Cimdars. Izlozes videoierakstu var noskatīties LRT mājas lapā www.lrtv.lv.

Anna Rancāne, LRT ziņu producente

coloring.cool