LV RU EN

Pirmdiena, 2021. gada 29. novembris
Ignats, Virgīnija
Ludza
Flurries
0°C
 
A A A

Latgales Reģionālā televīzija piedāvā skatītājiem priekšvēlēšanu diskusijas raidījumus «Latgale balso»

garland_logoLatgales reģionālā televīzija (LRT), kopā ar sadarbības partneriem SIA «DAUTKOM TV» (Daugavpils kabeļtelevīzija) un «Vidusdaugavas TV» (Jēkabpils) ir uzvarējusi Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) konkursā par priekšvēlēšanu diskusiju raidījumu sagatavošanu un pārraidi pirms 2013. gada 1.jūnija pašvaldību vēlēšanām.

Saskaņā ar NEPLP pasūtījumu Latgales reģionālā televīzija kopīgi ar sadarbības partneriem — SIA «DAUTKOM TV» un «Vidusdaugavas TV» visu maiju veidos diskusiju raidījumus ciklā «Reģioni izvēlas» – «Latgale balso» — par katru Latgales un Sēlijas novadu, kuri ietilpst Latgales reģiona bijušajos rajonos un pilsētās. Tie ir: Rēzeknes pilsēta, Balvu novads, Viļakas novads, Rugāju novads, Baltinavas novads, Rēzeknes novads, Ludzas novads, Viļānu novads, Ciblas novads, Zilupes novads, Kārsavas novads, Preiļu novads, Līvānu novads, Riebiņu novads, Vārkavas novads, Aglonas novads, Krāslavas novads, Dagdas novads, Daugavpils pilsēta, Daugavpils novads, Ilūkstes novads, Jēkabpils pilsēta, Jēkabpils novads, Viesītes novads, Aknīstes novads, Krustpils novads, Salas novads. Raidījumos tiks dota iespēja bez maksas piedalīties vienam pārstāvim no katra iesniegtā saraksta konkrētajā novadā. 

Datums, kurā novadu un pilsētu pašvaldību diskusiju raidījumi tiks pārraidīti programmā, sākot no 2. maija līdz 30. maijam, tika noteikts atklātā izlozē, kurā piedalījās Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Arnis Cimdars. Izlozes videoierakstu var noskatīties LRT mājas lapā www.lrtv.lv.

Pārraides grafiks

Latgales diskusiju raidījumi «Latgale balso»

2013.gada maijā LTV7 reģionālajos logos –

Latgales reģionālajā televīzijā, Dautkom TV, Vidusdaugavas TV

(Ir iespējamas izmaiņas)

PIRMDIENA

OTRDIENA

TREŠDIENA

CETURTDIENA

PIEKTDIENA

SESTDIENA

29.aprīlis

 

 

 

30.aprīlis

1.maijs

 

 

2.maijs plkst.22:10

Vārkavas

novads

Aglonas

 novads

 

3.maijs plkst.22:10

Viesītes

novads

4.maijs plkst.19:30

Baltinavas novads

Zilupes

novads

6.maijs plkst.20:15

Preiļu

novads

 

7.maijs plkst.22:10

Jēkabpils pilsēta

8.maijs plkst.20:15

Balvu

novads

9.maijs plkst.22:10

Rēzeknes

novads

10.maijs plkst.22:10

Rēzeknes pilsēta

11.maijs plkst.19:30

Krustpils novads

13.maijs plkst.20:15

Aknīstes novads

 

14.maijs plkst.22:10

Dagdas

novads

15.maijs plkst.20:15

Līvānu

novads

16.maijs plkst.22:10

Kārsavas

novads

17.maijs plkst.22:10

Viļānu

 novads

18.maijs plkst.19:30

Rugāju

novads

20.maijs plkst.20:15

Ludzas novads

 

21.maijs plkst.22:10

Ciblas 

novads

22.maijs plkst.20:15

Ilūkstes

novads

23.maijs plkst.22:10

Jēkabpils

novads

24.maijs plkst.22:10

Viļakas novads

25.maijs plkst.19:30

Krāslavas novads

27.maijs plkst.22:10

Daugavpils novads

28.maijs plkst.22:10

Daugavpils pilsēta

29.maijs plkst.20:15

Salas

novads

30.maijs plkst.22:10

Riebiņu

novads

30.maijs

01.jūnijs

 

VĒLĒŠANAS

Uz tikšanos ar politisko partiju pārstāvjiem, kuri kandidē novadu un pilsētu pašvaldībās, tiek aicināti arī vietējie iedzīvotāji, kuriem būs iespēja ne tikai uzdot jautājumus, bet arī dalīties pieredzē, kas konkrētajā reģionā būtu uzlabojams, lai veicinātu pašvaldību darbu labākai nākotnei. 

Arī iedzīvotāji aicināti rakstīt uz e-pastu [email protected] un iesniegt savus jautājumus vai ierosinājumus deputātu kandidātiem.

coloring.cool