LV RU EN

Otrdiena, 2021. gada 26. oktobris
Kaiva, Amanda, Amanta
Ludza
Mostly cloudy
5°C
 
A A A

Latgales pašvaldību vadītāji vērtē paveikto un plāno darbus 2018. gadam

Šodien, 8. decembrī, Krāslavas novada Aulejas pagastā notiks Latgales plānošanas reģiona pašvaldību priekšsēdētāju kopsapulce un Attīstības padomes sēde. Kopsapulcē Ludzas novada pašvaldību pārstāvēs domes priekšsēdētājs Edgars Mekšs.

Pašvaldību vadītāji tiks informēti par izglītības reformas virzību un grozījumiem Izglītības likumā, iepazīsies ar ilgtspējīgas attīstības stratēģijas “Latgales stratēģija 2030”, attīstības programmas “Latgales programma 2010.-2017.” īstenošanas uzraudzības pārskatu, kā arī Latgales speciālās ekonomiskās zonas 2017. gada darbības rezultātiem un plāniem 2018. gadā. Sēdes dalībnieki apspriedīs izmaiņas Latgales plānošanas reģiona Sadarbības komisijas nolikumā. Biedrības Latgales reģiona tūrisma asociācijas “Ezerzeme” pārstāvji ziņos par paveikto 2017. gadā, darba plānu un finansējumu 2018. gadam.

Svetlana Rimša,

Ludzas novada pašvaldībs sabiedrisko attiecību vadītāja

 

coloring.cool