LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 08. decembris
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ludza
Mostly clear
-20°C
 
A A A

Latgales lauku skolu audzēkņi tiek aicināti piedalīties jaunrades konkursā

naaizmeerstule-210x3002014.gada 13. martā plkst. 12.00 Aglonas vidusskolā  notiks Latgales Lauku skolu jaunrades konkurss, kas veltīts novadniecei, dzejniecei  Naaizmērstulei. Savos jaunrades darbos skolēniem piedāvāts izvērtēt un izteikt savas domas par tēmu  „…soki, kū gribi dzeivē sasnēgt? Uz kū nasās tovs prōts un sirds?”. Konkursa darbus jāsūta uz  e-pastu  [email protected] līdz 2014.gada 3.februārim.

2005.gada 28.oktobrī Aglonā tika atzīmēta Naaizmērstules jeb Rozālijas Tabines  (1890 – 1965) – savdabīgas un spožas personības latgaliešu  literatūrā – 115. dzimšanas diena, kas bija sākums skolēnu jaunrades darbu konkursam.

Jaunrades konkursa nolikums

Vairāk informācijas par konkursu:

M. Pušņakova – 26446978; e-pasts  [email protected]

Ieskats 2013. gada konkursā „Paleidzi maņ munu pīnuokumu tai izpiļdeit, ka caur tū maņ laiceigais lobums un myužeiguo laime nuoktu” – http://www.aglona.lv/aktualitates/radosas-aktivitates-aglona-nosledzies-naaizmerstulei-veltitais-latgales-novada-lauku-skolu-8-jaunrades-darbu-konkurss/

coloring.cool