LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 08. decembris
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ludza
Flurries
-13°C
 
A A A

Latgalē top filma KOKA STĀSTS

Mana koka stāsts ir filma par kādu dzimtu. Konkrētās dzimtas stāsts ir interesants ar to, ka darbojas, proti sadarbojas vienlaicīgi ar pilnīgi pretējo režīma pārstāvjiem, kas stāstījumu padara daudzveidīgu un krāšņu, sajaucot dokumentālo stilistiku ar aktierisku noteiktu notikumu attēlojumu, stāstījums piedod individualitāti un emocionālo nokrāsu. Stāsts ved līdz 19. gadsimta sākumam.

Filmā dokumentālie momenti savīsies ar inscinētām epizodēm, kur piedalās populāri aktieri.

Tā kā mūsu filmas tapšana notiek Ludzas apkaimē, kā arī citās Latgales vietās un filmā daudzās epizodēs filmējas latgalieši, tad lūdzam atbalstīt mūsu projektu ar bezmaksas balsojumu.

Lūdzam atbalstīt dokumentālās filmas projektu “Koka stāsts”, balsojot mājas lapā http://www.labiedarbi.lv./ Balsošana notiek internetā un ir bezmaksas. To var veikt arī izmantojot savu draugiem.lv kontu.

Ar sveicienu, Agita un Dace, filmas producentes

coloring.cool