LV RU EN

Svētdiena, 2022. gada 29. maijs
Raivis, Raivo, Maksis
Ludza
Partly sunny
12°C
 
A A A

Raidījums “Pi myusim Latgolā!”

Šopiektdien, 23. novembrī plkst. 18.00 „Latgales Radio” un sestdien plkst. 16.00 radio „Ef-Ei” ēterā klausieties jaunāko raidījumu cikla „Pi myusim Latgolā!” raidījumu, kurš pievērsīsies  vienai no lielākajām problēmai ne vien Latgalē, bet arī valstī kopumā – iedzīvotāju aizbraukšanai uz ārzemēm un valdības uzsāktajai iniciatīvai aizbraucējus atgriezt atpakaļ uz dzimteni
Raidījuma cikls „Pi myusim Latgolā!” top Nacionālās Elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes rīkotā konkursa “Par raidījumu veidošanu reģionālajos un vietējos elektroniskajos plašsaziņas līdzekļos, kas raida radio programmas, Latgales reģionā” ietvaros.
Raidījumu veido producentu grupa SIA „Lietišķā Latgale”, pieaicinot vietējos žurnālistus,
Ēterā izskanējušo raidījumu „Pi myusim Latgolā!” varēs atrast arī internetvietnēs latgale.lv, lakuga.lv, i-rezekne.lv.

Tālrunis: 26672107
E-pasts: [email protected]

coloring.cool