LV RU EN

Ceturtdiena, 2021. gada 09. decembris
Sarmīte, Tabita
Ludza
Snow
-19°C
 
A A A

Lai kļūstam balti Ziemassvētku brīnumu gaidot!

Ziemassvētki ir laiks, kad gan dabā, gan dvēselē gaisma uzvar tumsu, izcīnot mūžīgo cīņu starp labo un ļauno. Tas ir brīnumains laiks, kad uz pasauli var paraudzīties bez naida un dusmām un atbrīvota dvēsele kaut uz brīdi atgūst mieru. Tas ir laiks, kad tiek nolīdzināti parādi un aizmirstas ķildas, kad tiek pārvērtēts un izvērtēts padarītais, kad cilvēkā stiprāk nekā jebkad rodas vēlēšanās darīt labu. Ziemassvētki ir brīdis, kad nepieciešama sakārtotība, līdzsvara izjūta un miers gan apkārtējā pasaulē, gan sevī. Ziemassvētki – laiks, kad vēlamies apvienot balto gan sevī, gan dabā. Baltam kļūt nozīmē kļūt atpestītam, kļūt skaidram, daiļam un labam reizē.
To visu vēlot sev un Jums, cienījamie ludzānieši, aicinām Ziemassvētkos 25. decembrī plkst. 15:00 uz sarīkojumu Ludzas Tautas namā „Apsnigsim ar mīļumu!” Sanāksim, baudīsim lielo un mazo mākslinieku koncertu, dejosim ballē kopā ar mūziķi Karīnu, ieēdīsim piparkūkas un ar mīlestību un gaišumu piepildīsim savas dvēselītes. Īpaši tiek aicināti tie, kuriem ir gods saukties par pensionāriem, jo par Jums būs parūpējusies Jūsu biedrība. Nāciet visi, jo tāds mirklis ir tikai vienreiz gadā!
Lai mierīgas ir Jūsu sirdis un gaišas  sveces deg  Adventes vainagā, lai patiesi laimīgs ir jaunais Čūskas gads!

Valentīna Razumovska,
Ludzas Tautas nama direktore

coloring.cool