LV RU EN

Otrdiena, 2021. gada 03. augusts
Augusts
Ludza
Partly sunny
20°C
 
A A A

Lai ienāk Ziemassvētku miers tavā un manā dvēselē

zima-sneg-fonar-fonarikZiemassvētki ir laiks, kad gan dabā, gan dvēselē gaisma uzvar tumsu, izcīnot mūžīgo cīņu starp labo un ļauno. Tas ir brīnumains laiks, kad uz pasauli var paraudzīties bez naida un dusmām un atbrīvota dvēsele kaut uz brīdi atgūst mieru. Tas ir laiks, kad tiek nolīdzināti parādi un aizmirstas ķildas, kad tiek pārvērtēts un izvērtēts padarītais, kad cilvēkā stiprāk nekā jebkad rodas vēlēšanās darīt labu. Ziemassvētki ir brīdis, kad nepieciešama sakārtotība, līdzsvara izjūta un miers gan apkārtējā pasaulē, gan sevī. Ziemassvētki – laiks, kad vēlamies apvienot balto gan sevī, gan dabā. Baltam kļūt nozīmē kļūt atpestītam, kļūt skaidram un labam reizē.

To visu vēlot sev un Jums, aicinām pirmajos Ziemassvētkos svētku sajūtu uzburt savās mājās kopā ar saviem mīļajiem, bet 26. decembrī plkst. 15.00 doties pie mums uz Tautas namu, lai kopā būt sarīkojumā „Dedz svētku liesmu sirdī savā!”. Ar mums kopā svētku pasākumā būs tautas nama amatierkolektīvu dalībnieki un savas iemīļotās dziesmas mūs dāvās grupas „Eolika” dziedātājs Viktors Zemgals. Vakara gaitā mielosimies ar ziemassvētku labumiem (vēlams arī katram pašam paņemt līdzi kādu pārsteigumu), dejosim un priecāsimies kopā ar muzikālo un atraktīvo Karīnu.

Lai mierīgas ir Jūsu sirdis un gaišas sveces deg Adventes vainagā, lai patiesi laimīgs, veiksmīgs un veselīgs ir jaunais Kazas gads!

Ludzas Tautas nama direktore V.RAZUMOVSKA

coloring.cool