LV RU EN

Svētdiena, 2021. gada 01. augusts
Albīna, Albīns
Ludza
Intermittent clouds
22°C
 
A A A

LAD konsultācijas lauksaimniekiem par platību maksājumiem

Lauku atbalsta dienests informē, ka šogad pieteikties platību maksājumiem, iesniedzot Vienoto iesniegumu, varēs no šī gada 10. aprīļa līdz 22.maijam. Lai sniegtu visu nepieciešamo atbalstu lauksaimniekiem, Lauku atbalsta dienesta Austrumlatgales reģionālā lauksaimniecības pārvalde (LAD ALRLP), attiecīgi izbraukumu grafikam, pagastos sniegs klātienē konsultācijas un palīdzēs klientiem aizpildīt pieteikumus elektroniski. Ierodoties uz konsultāciju, klientam jāņem līdzi EPS lietotājvārds un parole. Plānotais konsultāciju sākums plkst. 9:00, Lūgums popularizēt minēto informāciju pagasta iedzīvotājiem, izvietot LAD ALRLP izbraukuma grafiku novada mājas lapā un novada avīzē u.c.  Jautājumu un neskaidrību gadījumā tālrunis 62602067.

Izbraukumu grafiks

coloring.cool