LV RU EN

Svētdiena, 2021. gada 28. novembris
Rita, Olita, Vita
Ludza
Flurries
-3°C
 
A A A

LAD informē par pieteikšanās termiņu pasākumā „Atbalsts investīciju veicināšanai lauksaimniecībā un investīcijām materiālās bāzes pilnveidošanai”

Lauku atbalsta dienests (LAD) informē, ka līdz 2012.gada 30.novembrim notiek iesniegumu pieņemšana valsts atbalstam kredītprocentu daļējai dzēšanai primāro lauksaimniecības produktu ražotājiem, lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvajām sabiedrībām, lauksaimniecības produktu pārstrādes komersantiem, kā arī atbalstam investīcijām materiālās bāzes pilnveidošanai pētījumu un laboratorisko analīžu veikšanai.
Atbalsts kredītprocentu daļējai dzēšanai tiek piešķirts par laika posmā no 2012.gada 1.janvāra līdz 2012.gada 30.septembrim faktiski samaksātajiem ilgtermiņa aizdevuma vai finanšu līzinga procentiem.
Atbalsta mērķis ir veicināt lauksaimniecības produktu ražošanas un lauku ekonomiskās telpas attīstību, veicinot lauksaimniecības un lauku attīstības investīciju projektu īstenošanu un materiālās bāzes pilnveidošanu.
Pieteikumus atbalstam var iesniegt LAD reģionālajās lauksaimniecības pārvaldēs, kā arī centrālajā aparātā Rīgā.
Sīkāka informācija, kā arī iesniegumu veidlapas ir atrodamas LAD mājas lapā www.lad.gov.lv Valsts atbalsta sadaļā Investīciju veicināšana lauksaimniecībā.

LAD Valsts atbalsta daļa
Tālrunis: 67027687, 67027326

LAD Klientu apkalpošanas daļa
Tālrunis: 67027684, 67027693

coloring.cool