LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 27. oktobris
Lilita, Irita, Ita
Ludza
Cloudy
8°C
 
A A A

“Labo darbu maratons” Ludzā

Valsts izglītības satura centrs sadarbībā ar biedrību “Mūžizglītības un kultūras institūts “Vitae”” no 2017. gada marta līdz 2018. gada februārim īsteno projektu „Pilsoniskās līdzdalības un labo darbu maratons”,  kas veltīts Latvijas valsts simtgadei. Projekta pirmajā posmā 12 Latvijas pilsētās notika skolotāju tālākizglītotāju sagatavošana par pilsoniskās audzināšanas jautājumiem. Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrā mācības notika 14. martā un 20. aprīlī un tajās piedalījās Ludzas, Ciblas, Viļakas, Rēzeknes un Aglonas novadu pedagogi.

Šoruden sākās projekta nākamais apmācību posms. Tā ietvaros pedagogi 4 stundu nodarbībā apgūs kursu par vadītāja tēla veidošanu  (lektore Anna Šteina, aktrise, Mūžizglītības un kultūras institūta “Vitae” trenere), bet jaunieši paralēlās nodarbībās ar neformālās izglītības metodēm apgūs un praktizēs argumentācijas un aktīvās klausīšanās dažādus elementus.

2. novembrī no plkst. 10.00 līdz 13.30 Ludzas TN un Ludzas Mūzikas pamatskolā notiks nodarbību pirmā daļa, bet dienas otrajā pusē Ludzas TN notiks pedagogu un jauniešu diskusija ar uzaicinātiem viesiem.

Projekts noslēgsies 2018. gadā ar 5 reģionālajiem jauniešu festivāliem, kuros jaunieši prezentēs savus labos darbus, iniciatīvas un aktivitātes.

Projekta reģionālā koordinatore

Ivita Kalverša,

Ludzas novada BJC

coloring.cool