LV RU EN

Ceturtdiena, 2022. gada 19. maijs
Sibilla, Teika, Lita
Ludza
Mostly cloudy
11°C
 
A A A

Labdarības projektam “Paēdušai Latvijai” Ludzas rajonā saziedoti 389,83 lati

Ludzas rajona iedzīvotāji, atbalstot krīzes skartās ģimenes visā Latvijā, projektam “Paēdušai Latvijai” veikalu tīkla “Maxima” izvietotajās ziedojumu kastītēs kopumā saziedojuši 389,83 latus.

“Gribu no sirds pateikties Ludzas rajona iedzīvotājiem, kuri ar saviem ziedojumiem atbalstījuši daudzas trūkumā nonākušas ģimenes visā Latvijā un tādējādi padarījuši gaišāku šo ģimeņu ikdienu,” saka labdarības portāla Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta.

Ludzas rajona trūcīgajām ģimenēm pārtikas pakas dala Viļānu bērnu – invalīdu biedrībā “Saulstariņi”.

Lai arī projekta ietvaros kopā ir izdalīti jau vairāk nekā 13 tūkstoši pārtikas paku, ar to ir par maz, lai palīdzētu visām krīzes skartajām ģimenēm.

“Paēdušai Latvijai” 2009.gadā kopumā saziedoti 33 472 lati. Savukārt 2010.gadā pavisam saziedoti 116 113, 68 lati, no kuriem 56 131 lati ziedoti, izmantojot labdarības tālruni 90006484, portālā Ziedot.lv – 27800 lati un “Maxima” veikalu tīklā izvietotajās ziedojumu kastītēs – 32 182, 68 lati.

“Paēdušai Latvijai” vienai ģimenei mēnesī piešķir pārtikas palīdzību 12 kilogramu apjomā, un šajā pakā ietilpst putraimi, grūbas, rīsi, griķi, auzu pārslas, pelēkie zirņi, makaroni, milti, eļļa, gaļas vai zivju konservi, cukurs, sausais piens, sausais buljons, maize un tēja. Vienas šādas pārtikas pakas vērtība ir vidēji 8,5 lati.

Pārtikas banka “Paēdušai Latvijai” ir labdarības portāla Ziedot.lv pārtikas programma krīzes skartām ģimenēm, lai sniegtu atbalstu ikdienas pārtikas nodrošināšanā. Palīdzība galvenokārt domāta bezdarba un ekonomiskās krīzes skartām ģimenēm ar bērniem un krīzes laika bezdarbniekiem, kuriem beidzas bezdarbnieka pabalsts, bet darbs objektīvu iemeslu dēļ nav atrasts.

Ziedot.lv aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju zvanīt pa tālruni 90006488, lai ziedotu vienu latu, atbalstīt projektu “Paēdušai Latvijai,” izmantojot “Maxima” veikalu tīklā izvietotās ziedojumu kastītes, kā arī ziedot portālā www.paedusailatvijai.lv, kur iespējams arī atrast plašāku informāciju par projektu. Uzņēmumi aicināti arī ziedot pārtiku.

coloring.cool