LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 08. decembris
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ludza
Mostly clear
-18°C
 
A A A

Labdarības akcija “Uz skolu”

2012-09-06_palidzi_bernam_uzaugt_gimeneLai palīdzētu Ludzas novada bērniem no trūcīgām ģimenēm uzsākt skolas gaitas, nodibinājums “Apvienotai Latvijai” uzsāk labdarības akciju “Uz skolu”. Tās ietvaros tiek vākti skolas piederumi. Labdarības akcija notiek no 1. jūnija līdz 31. augustam. Aicinām līdzcilvēkus ziedot mantas – skolas piederumus, somas, grāmatas u.c. Ludzas novada ir ģimenes ar skolas vecuma bērniem, kuras dzīvo uz nabadzības sliekšņa. Īpaši to stāvoklis pasliktinājies vispārējās ekonomiskās krīzes ietekmē, un tādēļ mūsu palīdzību gaida.
Skolas piederumus gaidām: Latgales ielā 119, Ludzā, LV-5701.
Kontakti:
tālrunis: 26768782, 28457217;
e-pasts: [email protected];
Facebook: Rudais kaķis un āboliņš

coloring.cool