LV EN

Otrdiena, 2023. gada 31. janvāris
Tekla, Violeta
Ludza
Mostly cloudy
0°C
 
A A A

Labas gribas manifestu ir iespējams parakstīt arī Ludzas novada pašvaldībā

13.februārī Rīgas pilī Valsts prezidents Andris Bērziņš, Dr. theol. Juris Rubenis, Saeimas deputāts Ilmārs Latkovskis, kā arī manifesta atbalstītāji parakstīja Labas gribas manifestu. Manifestu parakstījuši Daiga Bērziņa, Varis Brasla, Daina Bruņiniece, Mihails Gruzdovs, Jānis Jubalts, Renārs Kaupers, Pēteris Kļava, Marina Kosteņecka, Ilmārs Latkovskis, Māris Mihelsons, Marija Naumova, Gļebs Panteļejevs, Māris Saukāns, Jānis Stradiņš, Ingars Viļums.
14.februārī, pēc atgriešanās no viesizrādēm Vinē, parakstīsies arī aktieris Gundars Āboliņš.
Manifesta idejas aizsākums ir tēzes, kuras Juris Rubenis iesniedza Valsts prezidentam un Saeimas Sabiedrības saliedētības komisijai Rīgas pilī 2012.gada 7.februārī diskusijas “Garīgā dimensija un politika” laikā. Valsts prezidents, konsultējoties ar tēžu autoru un Saeimas komisijas vadītāju Ilmāru Latkovski, pieņēma lēmumu uzrunāt atsevišķus sabiedrībā pazīstamus cilvēkus ar aicinājumu parakstīt manifestu. Pēc tā sākotnējās parakstīšanas Valsts prezidenta kanceleja organizēs iespēju, lai manifestam varētu pievienoties plašāka sabiedrība – ikviens, kas to vēlēsies.

Sākot no 14.februāra, Valsts prezidenta kancelejā ir iespēja ikvienam Latvijas iedzīvotājam parakstīties zem tā darba dienās no 9:00 līdz 17:00.

Labas gribas manifestu ir iespējams parakstīt arī Ludzas novada pašvaldībā un pagastu pārvaldēs to darba laikā.

LABAS GRIBAS MANIFESTS

Манифест доброй воли