LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 08. decembris
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ludza
Mostly clear
-20°C
 
A A A

KRĀSAINĀKAIS BĒRNĪBAS NOTIKUMS VASARSVĒTKOS

Gaiša, gaiša uguns dega,
Tumšajā kaktiņā,
Tur Laimiņa mūžu raksta
Mazajam bērniņam.
Jau 15 gadus pēc kārtas Isnaudas Tautas namā notiek tradicionālie Bērnības svētki. Šo svētku būtība ir ģimenes stiprināšana. Bērnības svētki nereti paliek kā vieni no visu laiku mīļākajām un jaukākajām bērnības atmiņām.
Ar mīļumu un sirsnību 12. jūnijā mazos gaviļniekus iepriecināja Isnaudas Tautas nama bērnu amatierkolektīvs “Kaktuss” ar Alfa Preisena muzikālo pasaku-uzvedumu “Kazlēns, kas prata skatīt līdz desmit.” Lai bērni saprastu uzveduma būtību, amatierkolektīva vadītāja Eleonora Obrumāne pasākuma dalībniekiem pastāstīja par kazlēnu-lielībnieku, kas prot skaitīt līdz desmit: “Citi dzīvnieki domāja, ka skaitīt – tas nozīmē slikti, jo nesaprata, ko tas nozīmē. Taču kazlēna skaitītprasme izglāba dzīvniekus no nogrimšanas. Tā kazlēns ieguva darbu laivu piestātnē.”
Liels pārsteigums bērniem bija, kad uzveduma noslēgumā zālē tika ievests ī s t s mazs kazlēns. Daudzi īstu kazlēniņu nebija redzējuši, visiem gribējās to paglāstīt un samīļot, bet pēc tam ar to kopā nofotografēties.
. Centrālajā vietā atradās šūpoles, kur katrs gaviļnieks tika izšūpots. Visi gāja rotaļās, katram bērnam tika pasniegta dāvaniņa. Noslēgumā – svētku salūts un maltīte.
Lai šie svētki mazo gaviļnieku sirsniņās paliek kā krāsainākais bērnības notikums!

Biruta Jermaka, Isnaudas Tautas nama vadītāja

coloring.cool