LV RU EN

Pirmdiena, 2021. gada 02. augusts
Stefans, Normunds
Ludza
Partly cloudy
16°C
 
A A A

Koris “Austrumstīga” skatē iegūst I pakāpes diplomu

Gatavojoties XXVI Vispārējiem latviešu Dziesmu svētkiem, Latvijas Nacionālais kultūras centrs organizē amatierkoru skates visos Latvijas koru apriņķos. Skatē koris dzied divas izlozētās dziesmas no svētku repertuāra un vienu pašu izvēlētu dziesmu. Žūrija vērtē koru sniegumu, pēc iegūtajiem punktiem piešķirot Augstāko, I, II, III pakāpi vai arī Pateicību par piedalīšanos.

Skate Rēzeknes koru apriņķa koriem notika 1. aprīlī. Tajā piedalījās arī mūsu novada vienīgais kolektīvs: Ludzas TN jauktais koris “Austrumstīga” (diriģentes Lolita Greitāne un Evita Podoļeca, koncertmeistare Inga Afanasjeva). Kora uzstāšanās bija veiksmīga: iegūts I pakāpes diploms.

Gatavošanās svētkiem turpinās.

Vanda Žulina

Svetlanas Rimšas foto (2016. gada novembris)

coloring.cool