LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 22. oktobris
Irīda, Īrisa
Ludza
Cloudy
7°C
 
A A A

Konsultāciju grafiks pagastos par elektronisko platību maksājumu iesniegšanu

Šogad pieteikties platību maksājumiem, iesniedzot Vienoto iesniegumu, varēs no 11.aprīļa līdz 22.maijam. Lai sniegtu atbalstu lauksaimniekiem, Lauku atbalsta dienesta Austrumlatgales reģionālā lauksaimniecības pārvalde (LAD ALRLP), attiecīgi pielikumā esošajam izbraukumu grafikam, pagastos sniegs klātienē konsultācijas un palīdzēs klientiem aizpildīt pieteikumus elektroniski (klientam līdzi jāņem Elektroniskās pieteikšanās sistēmas lietotājvārds un parole).

Plānotais konsultāciju sākums – plkst. 9:00.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā LAD ALRPL kontaktpersona Marina Sumarokova, mob.tel. 26 464 739.

Izbraukuma konsultāciju grafiks

coloring.cool