LV EN

Piektdiena, 2023. gada 03. februāris
Vida, Ida, Aīda
Ludza
Partly cloudy
-6°C
 
A A A

Konkurss vidusskolēniem

LU sadarbībā ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā (EKPL) rīko konkursu par Poliju kā ES prezidējošo valsti un Lisabonas līgumu vidusskolu vecāko klašu audzēkņiem – labākajām skolu komandām 3-5 dalībnieku sastāvā, viens no viņiem ir kapteinis. (Paredzēta ap 100 Latvijas skolu uzrunāšana).

Konkurss notiek 2 kārtās.

Pirmā.

Līdz 13.09 uz epastu Mozers@latnet.lv komandai jāiesūta vienu eseju “Mans ceļojums uz Poliju” ( 1000 – 2000 rakstu zīmes Times new roman 12 ) un vienu tās ilustrāciju foto vai zīmējuma formā ieskenētu līdz 6 MB apjomā).

Otrā.

8 komandas – augstāk novērtēto darbu iesniedzēji – tiks līdz 19.08 ielūgti uz fināla sacensību klātienē ES mājā Rīgā, Aspazijas bulvārī 28. Ar īpašu testu un sacensību klātienē tiks noskaidroti konkursa uzvarētāji zināšanās par Lisabonas līgumu un Polijas vēsturi, ģeogrāfiju, mūsdienu personālijām. (Fināls plānots ES mājā 28.09. pl. 12-17). Balvas būs no EKPL, Polijas vēstniecības un LU Ģeogrāfijas fakultātes.

Sadarbībā ar Polijas vēstniecību tiks izveidota ceļojoša labāko darbu izstāde, kas līdz gada beigām tiks parādīta Eiropas informācijas centros visā Latvijā.