LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 15. oktobris
Hedviga, Helvijs, Eda
Ludza
Showers
8°C
 
A A A

Konkurss skolēniem “Mūsu pozitīvās vasaras fotomirkļi”

Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde izsludināja fotokonkursu “Mūsu pozitīvās vasaras fotomirkļi”. Fotokonkursā tiek aicināts piedalīties ikviens 5.-12.klašu skolēns, kurš mācās Latgales reģiona izglītības iestādē. Konkursa dalībniekam jāiesūta viena, paša veidota fotogrāfija uz e-pastu: [email protected], pievienojot tai informāciju par sevi un fotogrāfijas aprakstu.

Fotokonkursa mērķis ir aicināt skolēnus pozitīvi un droši pavadīt vasaru: iesaistīties sportiskās, radošās un lietderīgās aktivitātēs, palīdzēt līdzcilvēkiem, rūpēties par mūsu apkārtējo vidi, aizdomāties par savstarpējo toleranci un drošības noteikumu ievērošanas svarīgumu.

Sīkāka informācija konkursa nolikumā.

coloring.cool