LV RU EN

Svētdiena, 2021. gada 05. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Ludza
Mostly cloudy
-6°C
 
A A A

Konkurss „Novada izcilnieks 2014” ir sācies

abc_applesLudzas novada pašvaldība izsludina konkursu „Novada izcilnieks 2014”! Konkursā tiek aicināti piedalīties visi Ludzas novada dažāda profila izglītības iestāžu skolēni. Pretendentu atlase notiks 5 nominācijās: izglītībā; mūzikā; kultūras un mākslas jomā; sportā; sabiedriskajās aktivitātes. Ir iespēja noteikt izcilnieku, arī jomas apvienojot.

Piesakoties „Novada izcilniekam 2014”, laika posmā no 22.04.2014. līdz 16.05.2014., jāiesniedz rekomendācijas vēstule (kuru sagatavo un iesniedz klases audzinātājs, skolas direktors, pulciņa skolotājs vai cita persona) un diplomu, atzinības rakstu, liecību kopijas. Konkursa uzvarētājus noteiks speciāli izveidotā komisija, Izcilnieku apbalvošana notiks Ludzas novada pašvaldībā pieņemšanā pie domes priekšsēdētājas 2012. gada maijā.

Ar konkursa „Novada izcilnieks 2014” nolikumu var iepazīties arī sadaļā „Nolikumi”, Ludzas novada Izglītības, kultūras un sporta pārvaldē, kā arī Ludzas novada skolās.

Konkursa “Novada izcilnieks 2014” nolikums

coloring.cool