LV EN

Ceturtdiena, 2022. gada 08. decembris
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ludza
Cloudy
-1°C
 
A A A

Konkurss “Netradicionālā kulinārija”

Ludzas Invalīdu biedrība izsludina konkursu “Netradicionālā kulinārija”.

Visiem zināma patiesība saka – kurš mūs baro, tas mūs mīl! Ēšana ir dzīves svarīga daļa, katrā ģimenē ir savas tradīcijas, iemīļotākās receptes, ēšanas rituāli. Tuvojas dažādi svētki un gribas savu ģimeni palutināt ar kādu interesantu un garšīgu kulinārijas izstrādājumu. Katrai saimniecei ir savas tradicionālās receptes, bet citai tās var būt pilnīgi jaunas un nezināmas – jauns var būt arī labi aizmirsts vecs! Arī internets mums piedāvā plašu informācijas loku šajā jomā.

Konkursa “Netradicionālā kulinārija ” mērķis ir dalīties ar citiem savās interesantās receptēs. Konkursa ietvaros jāpagatavo viens kulinārijas izstrādājums un jāatnes to 29. oktobrī plkst. 14.00 Ludzas Tautas nama mazajā zāle. Jābūt arī uzrakstītai receptei, lai interesenti varētu pamēģināt to pašu pagatavot savā ģimenē. Konkursu vērtēs žūrija, kura vadīsies pēc garšas, izskata, ieguldītā darba un laika un cenas – jo lētāk, jo labāk! Tāpēc receptē jānorāda, cik laika aizņem pagatavošana un apmēram cik maksā kulinārijas izstrādājuma sastāvdaļas. Atkarībā no konkursa dalībnieku skaita, būs noteiktas vairākas nominācijas, piemēram, “Netradicionālākais”, “Lētākais”, “Visātrāk pagatavojamais”. Uzvarētāji saņems balvas no mūsu sponsora uzņēmēja Jāņa Romancāna, kā arī veicināšanas balvas no biedrības. Noslēgumā visi dzersim tēju un garšosim, garšosim, garšosim…

Lai piedalītos konkursā, jāpiesaka sava dalība pa tel.: – 26354863 (Ilona Seņkova) vai rakstot uz e-pastu: – adg@inbox.lv līdz šī gada 26. oktobrim. Piesakoties lūdzam nosaukt savu vārdu, uzvārdu un izstrādājuma nosaukumu.

Ne glauna mašīna vai liela māja, bet gan zināšanas ir mūsu vērtība. Dalīsimies tajā!

Ludzas Invalīdu biedrības vadītāja Ilona Seņkova