LV RU EN

Piektdiena, 2022. gada 27. maijs
Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris
Ludza
Mostly cloudy
9°C
 
A A A

Konkurss “Mazais dziedātājs 2013”

DSC_0445Ludzas novada Izglītības, kultūras un sporta pārvalde un Ludzas pilsētas 4.pirmsskolas izglītības iestāde „Pasaciņa” rīko III mazo solistu konkursu „MAZAIS DZIEDĀTĀJS 2013”.Konkursā var piedalīties bērni līdz 5 gadu vecumam gan no izglītības iestādēm, gan individuāli.

Konkursa tēma ir „Dziesma māmiņai”. Repertuārā jāiekļauj 2 dziesmas. Tām jāatbilst izpildītāja vecumam un balss spējām. Drīkst izpildīt dziesmas a cappella, mūzikas instrumentu vai fonogrammu pavadījumā. Mazo vokālistu sniegumu vērtēs organizatoru apstiprinātā žūrijas komisija

Konkurss notiks 2013.g. 10.aprīlī plkst. 10:00 Ludzas pilsētas 4.pirmsskolas izglītības iestādē „Pasaciņa”. Mēģinājumus iepriekš jāpiesaka pa tālruni 26351792 (Diāna Golubeva).

Konkursa „MAZAIS DZIEDĀTĀJS 2013” nolikums un pieteikuma anketa pieejami ŠEIT un sadaļā Kultūra » Kultūras pasākumi, nolikumi.

coloring.cool